۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار نماز جمعه » دفتر گلستان
  • شناسه : 8632
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
اصلی ترین هدف در تربیت فرزندان ایجاد روحیه عبادت در وجود آنهاست
اصلی ترین هدف در تربیت فرزندان ایجاد روحیه عبادت در وجود آنهاست
امام جمعه گليداغ شهرستان مراوه تپه:

اصلی ترین هدف در تربیت فرزندان ایجاد روحیه عبادت در وجود آنهاست

امام جمعه اهل سنت گليداغ شهرستان مراوه تپه گفت: اصلي ترين و مهم ترين هدف در تربيت فرزندان ايجاد روحيه عبادت خداوند متعال در وجود آنها است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عباس علیزاده در نماز جمعه این هفته گلیداغ با بیان اینکه، اصلی ترین هدف در تربیت فرزندان ایجاد روحیه عبادت در وجود آنهاست افزود: از جمله نعمت های الهی بر ما این است که هر کودکی بر اساس فطرت پاک و خدایی مبتنی بر دین مبین اسلام متولد می شود و جز به نگهداری و سرپرستی و توجه مداوم به آن به چیز دیگری نمی اندیشد.
وی تصریح نمود: یکی از دستورات مهم شارع مقدس اسلام که هر انسان فرهیخته و با فرهنگی با همه وجود از آن استقبال می کند، به کارگیری همه مواهب خداوندی در راه درست به گونه ای ارزشمندی است که این همه نعمت های الهی چه در طبیعت پیرامون ما و چه در وجود ما همه دست به دست هم داده تا زمینه رشد و تعالی انسان را فراهم آورند.
امام جمعه اهل سنت گلیداغ بیان داشت: اما مع الوصف در جامعه ما بسیاری از افراد از این الطاف الهی درست و در جهت صحیح بهره نمی برند و اینجا است که مساله اسراف و حرمت آن از طرف خداوند مطرح می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*