۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار نماز جمعه » دفتر بوشهر
  • شناسه : 36750
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴
اعلام انزجار امام جمعه موقت اهل سنت نخل‌تقی از آشوب‌های اغتشاشگران
اعلام انزجار امام جمعه موقت اهل سنت نخل‌تقی از آشوب‌های اغتشاشگران

اعلام انزجار امام جمعه موقت اهل سنت نخل‌تقی از آشوب‌های اغتشاشگران

شیخ حرمی: مردم انقلابی ما با حضور در راهپیمایی‌ در سراسر کشور ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری پاسخ محکم دیگری به عناصر خودفروخته داخلی و دشمنان خارجی دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ عبدالستار حرمی امام‌جمعه موقت اهل سنت نخل تقی در خطبه‌های نمازجمعه این‌هفته با اشاره به آثار و برکات صلوات بر پیامبر گرامی، در ادامه مباحث هفته‌های گذشته اظهار کرد: یکی از عبادات مهم در اسلام که آثار بسیاری را در بردارد صلوات بر پیغمبر(ص) و خاندان ایشان است که نوعی ارتباط میان انسان و آفریدگار جهان می‌باشد و در قرآن و روایات بسیاری به آن سفارش اکید شده است.
وی ضمن نکوهش کوتاهی و ترک این امر سفارش‌شده اظهار کرد: در احایث نبوی روایت شده است بخیل کسی است که اسم مرا بشنود ولی بر من صلوات نفرستد.
خطیب جمعه با بیان اینکه صلوات فرستادن باعث حل مشکلات و آرامش روانی می‌شود؛ یادآور شد: ابی بن کعب گفت: «یا رسول‌الله چه قدر بر تو صلوات بفرستم پیامبر فرمود: هر چه قدر که می‌توانی و اگر بیشتر باشد بهتر است؛ در نهایت آن صحابی گفت: همه وقت خود را صرف درود فرستادن بر شما می‌کنم. پیامبر گفت: در این صورت گناهانت بخشیده می‌شوند و مشکلاتت حل خواهند شد.
شیخ عبدالستار حرمی در ادامه سخنان ضمن محکوم کردن اغتشاش و برهم زدن آرامش عمومی توسط افرادی خودفروخته گفت: مردم انقلابی ما با حضور در راهپیمایی‌ در سراسر کشور ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری پاسخ محکم دیگری به عناصر خودفروخته داخلی و دشمنان خارجی دادند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*