امام جمعه پیرانشهر
انسان ها زمانی که خود را بی احتیاج از دیگران میبینند طغیان میکنند
ماموستا مصطفی محمودی افزود: طغیان و نادانی امروز آمریکا که در خاور میانه اقدام به ترور ،  تفرقه و دشمنی با اسلام و نظام اسلامی نموده ، مطمئن باشید این طغیان و سرکشی نیز تا ابد نیست  و همانند فرعون و ابو جهل از بین خواهد رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،خطبه های نماز جمعه این هفته پیرانشهر به امامت ماموستا مصطفی محمودی اقامه گردید

ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه پیرانشهر در ابتدای خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه نفس خود و نماز گزاران به تقوی و پرهیز از گناه به طغیان نفس انسان ها اشاره و گفت: متاسفانه نفس انسان ها زمانی که خود را بی احتیاج از دیگران دید طغیان نموده و فخر و بزرگی خود را اظهار و از مسیر حق خارج می گردد.

وی با استناد به آیات و احادیث پیامبر گرامی اسلام (ص) به طغیان فرعون در عصر خود و ابوجهل در عصر جاهلیت و جهل و نادانی ایشان در برابر دین مبین اسلام اشاره کرد و افزود: همه این ها در اثر طغیان و دوری از قبول حق به سرنوشت خویش در این دنیا رسیدند و از بین رفتند.

خطیب جمعه در رابطه با طغیان و نادانی امروز آمریکا که در خاور میانه اقدام به ترور ،  تفرقه و دشمنی با اسلام و نظام اسلامی نموده ، اظهار کرد: مطمئن باشید این طغیان و سرکشی نیز تا ابد نیست  و همانند فرعون و ابو جهل از بین خواهد رفت.

ماموستا دکتر مصطفی محمودی ضمن تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان در راهپیمائی حمایت از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ، از جمله سپاه پاسداران را یک نیروی مردمی و در قلب مردم خواند و افزود: هر کجا مشکلی برای مملکت پیش آمده سپاه پیشتاز بوده همانگونه که در حال حاضر همه می بینند در سیستان و بلوچستان به سیل زدگان خدمت می کنند.

وی آمریکا را جنایتکار ، دشمن اسلام ، مانع وحدت مسلمین ، وسیله تفرقه بین کشورهای اسلامی ، وسیله قطع رزق و روزی مردم در منطقه ، حمایت کننده از تروریسم و بوجود آورنده فتنه در خاور میانه توصیف کرد و گفت: امروزه همه شاهد هستید که در دنیا ، تنها نیروهای جان برکف سپاه هستند که در منطقه در برابر این ظالم قد علم کرده و ایستادگی و مقاومت نشان می دهند و چند روز قبل توانستند با شلیک موشک به دو پایگاه این رژیم اشغالگر در عراق ضربه های مهلکی به آن وارد نمایند که واقعا جای تقدیر و تشکر است.

امام جمعه پیرانشهر ضمن اظهار همدردی با خانواده های سانحه دیدگان سقوط هواپیمای اوکراینی بوسیله موشک سپاه ، این اقدام را یک اشتباه انسانی خواند و افزود: فرمانده سپاه گفتند که کاش من داخل هواپیما بودم یا فرمانده موشکی سردار حاجی زاده گفتند که کاش میمردم ولی این خبر را نمی شنیدم ، این ها همه از مردمی بودن سپاه حکایت دارند و همه از این قضیه ناراحت شدند ولی یک اشتباه پیش آمد و این خسارت انسانی هم جبران نخواهد شد.

ماموستا محمودی در ادامه نمازگزاران عزیز و مردم شریف شهرستان را برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان فراخواند و گفت: جمعیت هلال احمر در شهرستان فعال و آماده دریافت کمک های مردمی به سیل زدگان است.

لازم به ذکر است قبل از نماز جمعه راس ساعت یازده و نیم صبح مردم انقلاب دوست و ولایتمدار شهرستان پیرانشهر به منظور حمایت از نیروهای مسلح و مخصوصا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میدان آزادی این شهرستان همراه با مسئولین و کارکنان ادارات تجمع نموده و با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل به سمت مصلی حرکت و در داخل مصلی نیز قبل از نماز جمعه با فریاد الله اکبر خامنه ای رهبر تنفر و انزجار خود را از آمریکای جنایتکار  ، اسرائیل اشغالگر و غاصب  و حامیانشان اظهار و اعلام نمودند.

نمازجمعه با صلوات بر محمد (ص)  و آل محمد (ص) وآرزوی طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری و پیروزی مسلمانان  در سراسر جهان و نابودی دنیای کفر به پایان رسید.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست