۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

  • شناسه : 39180
  • ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۰۶
بیانیه امام جمعه پیرانشهر درباره سالگرد ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب صادر نمود
بیانیه امام جمعه پیرانشهر درباره سالگرد ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب صادر نمود
امام جمعه پیرانشهر

بیانیه امام جمعه پیرانشهر درباره سالگرد ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب صادر نمود

 ماموستا مصطفی محمودی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب، سند اقتدار ملت ایران است   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ماموستا مصطفی محمودی ، امام جمعه پیرانشهر درحمایت از بیانیه راه گشا وفصل الخطاب رهبری در سالگرد ابلاغ موضوعات ( بیانیه گام دوم انقلاب ) بیانیه ای را به شرح ذیل صادر نمود.

بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری در بهمن ماه سال ۱۳۹۷ ابلاغ و منتشر شد به نوعی سند اقتدار ملت ایران است. بیانیه گام دوم انقلاب علاوه بر جمع بندی نتایج حاصله در ۴۰ ساله نخست، برنامه اجرایی و عملی برای ورود به دهه پنجم و یک هدف گذاری بزرگ برای دستیابی به موفقیت های بیشتر است.

انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ی پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های خیره‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند.

در چنین نقطه‌ی عطفی، رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ی این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند. بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به ‌ویژه جوانان که به‌ مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌ پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.

مصطفی محمودی

امام جمعه پیرانشهر

انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*