تصاویر شهدا زینت بخش لوازم التحریر دانش آموزان/ اسوه های واقعی جایگزین قهرمانان پوشالی شوند
امام جمعه اهل سنت مهرستان گفت: تولید کنندگان اسوه ها و الگوهای واقعی را جایگزین قهرمانان پوشالی کنند تا فرهنگ ایرانی اسلامی و ایثار و شهادت در جامعه ترویج داده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پهره، مولوی عبدالخالق حسین زهی در گفت و گو باشستون با اشاره به قرار گرفتن فصل بازگشایی مدارس و خرید لوازم التحریر برای دانش آموزان، به والدین توصیه کرد تا جهت رونق تولید بومی و ایرانی نوشت افزارهای ایرانی را برای فرزندان خود خریداری کنند.

وی افزود: استفاده از نوشت افزار های خارجی وغربی دانش آموزان را با فرهنگ اسلامی و ایرانی بیگانه و موجب هدر رفت سرمایه می شود.

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان ادامه داد: با خرید نوشت افزار بومی و داخلی می تواند گام های بلندی را در راستای تحقق شعار سال و آرمان های انقلاب برداشت.

مولوی حسین زهی با بیان اینکه اسوه ها و الگوهای واقعی جایگزین قهرمانان پوشالی شوند، خاطر نشان کرد: تصاویر شخصیت های غربی و خارجی که بروی لوازم التحریر نقش بسته می شود موجب می شود که دانش آموزان از اسطوره ها و شخصیت های ایرانی و فرهنگ ایرانی غافل و بی توجه شوند.

وی تصریح کرد: از تولید کنندگان انتظار می رودتا با درج تصاویر و سخنان شهدا و شخصیت های ایرانی و اسلامی  بر روی نوشت افزار ها موجب ترویج فرهنگ ایرانی، ایثار و شهادت در جامعه شوند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست