امام جمعه مهاباد
تضعیف نیروهای مسلح به هیچ عنوان به نفع کیان و مصالح نظام اسلامی نیست
ماموستا عبدالسلام امامی افزود: نیروهای مسلح حافظ عزت و اقتدار ملت بزرگ ایران و کشور هستند و وظیفه همه ماست که از این نیروهای مخلص حمایت کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،خطبه های نماز جمعه این هفته مهاباد به امامت ماموستا عبدالسلام امامی اقامه گردید

امام جمعه مهاباد گفت: نیروهای مسلح حافظ عزت و اقتدار ملت بزرگ ایران و کشور هستند و وظیفه همه ماست که از این نیروهای مخلص حمایت کنیم.

ماموستا عبدالسلام امامی افزود: نیروهای مسلح پاسدار جان و مال و ناموس و کرامت آحاد مردم هستند و تضعیف نیروهای مسلح به هیچ عنوان به نفع کیان و مصالح نظام اسلامی نیست.

وی ضمن ابراز همدردی با خانواده های سانحه هوایی گفت: این حادثه هرچند بسیار غم انگیز و ناگوار بود اما نیروهای مسلح جزو خانواده بزرگ ایران و حافظ سرزمین و مردم هستند.

امام جمعه مهاباد تاکید کرد: ابعاد مختلف این سانحه باید بررسی و تدابیر لازم برای به حداقل رساندن اینگونه اشتباهات سهوی اندیشیده شود.

خطیب نماز جمعه مهاباد در ادامه با اشاره به سیل اخیر در سیستان و بلوچستان، مردم را به بسیج  همه امکانات برای کمک رسانی به مردم سیل زده این استان فراخواند.

ماموستا امامی از مردم نوعدوست منطقه خواست همچنانکه در شرایط بحرانی به کمک هموطنانشان شتافته اند انتظار میرود در کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان هم در صف اول باشند.

امام جمعه مهاباد در بخش دیگری از خطبه های نماز با اشاره به روز هوای پاک به بیان اهمیت حفظ سرمایه ها و منابع خدادادی برای نسل آینده پرداخت و آحاد مردم و دولتمردان را به مسوولیت پذیری بیشتر در این زمینه فراخواند.

مهمترین وظایف زنان و مردان در زندگی شخصی و اجتماعی و رعایت اصول و رفتارهای مبتنی بر شریعت مقدس اسلام و آموزه های دینی از دیگر مطالب مطرح شده در خطبه های نماز جمعه مهاباد بود.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست