۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار نماز جمعه » دفتر خراسان
  • شناسه : 36544
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
تمام امور جهان را بنگریم بر دو محور تعظیم شعائر الله و شفقت بر خلق الله می‌چرخد
تمام امور جهان را بنگریم بر دو محور تعظیم شعائر الله و شفقت بر خلق الله می‌چرخد
خطيب جمعه اهل سنت خواف:

تمام امور جهان را بنگریم بر دو محور تعظیم شعائر الله و شفقت بر خلق الله می‌چرخد

مولوی گل‌محمد مومن گفت: اگر بخواهیم یک جهان پویا داشته باشیم باید به این دو محور توجه خاصی داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، مولوی گل محمد مومن در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به وَالَّذِی نَفسی بِیَده لا تَدخُلوا الجَنّهَ حَتَّی تُؤمِنُوا وَ لا تُؤمِنُوا حَتّی تَحَابُّوا أوَلا أَدُلُّکُم عَلی شیء إِذَا فَعَلتُمُوهُ تَحَابَبتُم أفشُوا السلام بَینَکُم اظهار داشت: اگر تمام امور جهان را بنگریم بر دو محور تعظیم شعائر الله» و شفقت بر خلق الله می‌چرخد، و اگر بخواهیم یک جهان پویا داشته باشیم باید به این دو محور توجه خاصی داشته باشیم.

مولوی مومن گفت: متاسفانه جوانان مسلمان، آگاهی کامل از سیرت رسول خدا صلی الله علیه وسلم ندارند و دشمن، برای اینکه بهتر بتواند الگوهای دیگری را برای جوانان ما جلوه دهد، از این فرصت سوء استفاده کرده و آنها را به طرف افکار خود سوق می‌دهند.

مولوی مومن با دعوت و ثبت‌نام از نخبگان و فرهیختگان در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: ان‌شاءالله یک‌‌شنبه آینده ثبت‌نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی شروع می‌شود. الحمدلله از جامعه خود ما، نخبگان زیادی وجود دارند که به صحنه می‌آیند، ما وجود اینها را نعمت و افتخاری می‌دانیم؛ زیرا بیانگر سطح بالای علمی فرهنگی منطقه است.

ایشان افزود: ما از این عزیزان استقبال نموده، دست آنها را به گرمی می‌فشاریم و امیدواریم خداوند متعال همه نعمت‌هایش از جمله این عزیزان را برای ما حفظ نموده، موفق بدارد و ما را شکرگزار نعمت‌هایش قرار دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*