رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان:
حسین بن علی (ع)، طلایه دار وحدت در جامعه اسلامی
حجت الاسلام و المسلمین باوقار در دیدار با فرماندار شهرستان بندرلنگه، امام حسین(ع) را طلایه دار حرکتی هدفمند در راستای ایجاد وحدت در جامعه اسلامی معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان، “حجت الاسلام و المسلمین باوقار” در سفر به شهرستان بندرلنگه در راستای اجرای آیین افتتاحیه مدرسه علوم دینی سلطان العلماء اهل سنت با « آقای علی نیکویی» فرماندار این شهرستان دیدار کرد و ضمن تسلیت به مناسبت ماه محرم اظهار داشت: حرکت سیدالشهداء(ع) یک حرکت محوری و مبنایی برای تمام جامعه انسانی است.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: شهرستان بندرلنگه با وجود بافت و ترکیب جمعیتی و ظرفیت ها و پتانسیل ویژه،  باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه حضور برادران اهل سنت در این منطقه را نقطه عطف و قابل توجه تلقی کرد، افزود: برادران اهل سنت و شیعه با محوریت تعالیم قرآنی و اهل بیت(ع) سالها در کنار هم زندگی خوبی داشته که این مسیر خوب باید ادامه پیدا کند.

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت حضور امام جمعه شهرستان بندرلنگه «آیت الله رکنی» را محور وحدت دانست و تصریح کرد: همراهی مردم با علما و دولت می­تواند مباحث عمرانی، دینی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی را در مسیر صحیح خود قرار دهد.

«حجت الاسلام و المسلمین باوقار» با اشاره به شرایط حاکم در شهرستان بندرلنگه اذعان داشت: در این شهرستان، علمای اهل سنت و شیعه در سایه وحدت و همدلی مباحث و مسائل مردم را دنبال می­کنند.

وی با ابراز امیدواری نسبت به درایت و تدبیر مجوعه فرهنگی بندرلنگه با علمای منطقه، خاطر نشان کرد: امید است خدمات بهتری از ناحیه نظام و انقلاب به مردم داده شود و ارتباط بین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم با محوریت همدلی، همفکری و همراهی مستحکم تر گردد.

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت یادآور شد: دغدغه فرمانداری و دولت به نمایندگی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خدمت رسانی به مردم بوده و در مقابل مردم نسبت به این خدمات قدردان دولت هستند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست