یادداشت
خطبه‌های رهبری دیوار پوشالی سفاکان استکبار جهانی را فروریخت
یک روحانی اهل سنت به دنبال نماز جمعه تاریخی تهران به امامت مقام معظم رهبری نوشت: سخنان مقام معظم رهبری در نماز جمعه آب بر آتش شایعات منافقین مزدور داخلی و تخریب دیوار پوشالی سفاکان استکبار جهانی که پشت آن خود را مخفی کرده‌اند و نقشه راه مقاومت و آزادی‌خواهان و فصل‌الخطاب برای مسلمانان بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا لقمان محمدیان، امام جمعه اهل سنت بیجار در یادداشتی نوشت؛ روز جمعه خیل عظیم مردم مؤمن تهران از ساعات اولیه صبح به سوی مصلی برای بیعت دوباره با رهبر معظم انقلاب و اسلام راهی شدند؛ تصاویر را از تلویزیون می‌دیدم غبطه می‌خوردم که کاش آنجا بودم؛ بعد از ۸ سال مردم مسلمان ایران و مخلصان راه مقاومت بی‌صبرانه منتظر فرمایشات و فصل‌الخطاب‌های رهبری بودند؛ انتظار به سر آمد و لحظه باران گوهری از کلام رهبری آغاز شد؛ صدها خبرگزاری رادیویی و تلویزیونی از سراسر جهان برنامه‌های روزمره‌شان را قطع کردند و به سخنان حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای پرداختند.

احساس غرور دینی و ملی و عزت به همه مردم مسلمان ایران و دوستداران جهانی جمهوری اسلامی دست داده بود که همه جهان از دوست و دشمن گوش به کلام رهبری هستند.

به یاد محاصره پیامبر صلوات الله علیه و علی آله وسلم در شعب ابی‌طالب افتادم که دشمنان اسلام و ایران امروز می‌خواهند جمهوری اسلامی را در چنین شرایطی قرار دهند؛ کلام شیوای رهبری که از موسی نبی سلام‌الله علیه و یارانش که در معرض خطر فرعونیان بودند و خداوند نجاتشان داد مثال آورد و همه را به تقوا و توکل و اعتماد به خدا و باور به خط انقلاب اسلامی توصیه نمود دل‌ها را آرام کرد.

با اقتدار و عزت از آینده روشن ‌و پیروز صحبت نمود. همه را به حرکت در مسیر عزت و اقتدار و دانش و قوی‌شدن دعوت نمود.

ایمان‌ها را تقویت کرد و سر مسلمین را بلند و با نفس مسیحایی همه را به برادری و حرکت بر محور مقاومت دعوت و توصیه فرمود.

راه‌حل اقتدار و رهایی از دشمن  تا جایی که نتواند حتی غلط کند تهدید نماید را قوی‌شدن نظامی و اقتصادی و علمی و وحدت داخلی بیان فرمودند.

به همه جهان یادآور شد جنتلمن‌های پشت میزنشین سران آمریکا و سه کشور اروپایی صداقت پیشه کنند آنها همان تروریست‌های جهان و حامیان کفر و ظلم و تروریست هستند و آنها تروریست‌های فرودگاه بغدادند.

یادآوری مقام‌ معظم رهبری به اینکه روز در هم کوبیدن بزرگترین پایگاه آمریکا در منطقه و نابودی ادعای ابهت پوشالی آنان در لحظاتی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایام‌الله است و قیامت عجیب حضور مردم در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد سلیمانی و همرزمانش در ایران و عراق و کشورهای دیگر جهان بیعت دوباره و رفراندوم جمهوری اسلامی بود و آغاز افول صهیونیست‌ها و استکبار جهانی در رأس رژیم سفاک آمریکا است.

سخنان مقام معظم رهبری در نماز جمعه آب بر آتش شایعات منافقین مزدور داخلی و تخریب دیوار پوشالی سفاکان استکبار جهانی که پشت آن خود را مخفی کرده‌اند و نقشه راه مقاومت و آزادی‌خواهان و فصل‌الخطاب برای مسلمانان بود.

وقتی سرتیتر خبرگزاری مهم آمریکایی آسوشیتدپرس: رهبر عالی ایران گفت که رئیس‌جمهور دونالد ترامپ دلقکی است که تنها به حمایت از مردم ایران تظاهر می‌کند، را خواندم احساس غرور می‌کردم؛ هزاران بار جان را فدای چنین رهبری با شجاعت باید کرد.

سخنان مقام معظم رهبری در جمعه سیلی دیگری بر صورت تمام جانیان و تروریست‌ها و مزدوران در رأس آمریکای جنایتکار بود.

در ناملایمات مختلف این سال‌ها امام خامنه‌ای با فرمایشات گوهربار خود کشتی انقلاب را در طلاتم‌ها آرام و از هر نوع گزند محافظت فرموده‌اند.

این بار هم به مزدوران ضعیف‌النفس و منافقین یادآوری کرد که دلخوش به آمریکا و انگلیس و صهیونیسم نباشید و به آغوش مردم برگردید و استکبار را شجاعانه نصیحت کرد که تا می‌توانید صادق باشید و پایتان را از منطقه قطع کنید که همه ملت ایران و ملت‌های محور مقاومت از شما بیزارند.‌

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست