۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دفتر بوشهر » مصاحبه و گفتگو
  • شناسه : 46334
  • ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰
دعوت امام جمعه اهل سنت بوشهر به کمک‌های انسان‌دوستانه در پی سیل سیستان و بلوچستان
دعوت امام جمعه اهل سنت بوشهر به کمک‌های انسان‌دوستانه در پی سیل سیستان و بلوچستان

دعوت امام جمعه اهل سنت بوشهر به کمک‌های انسان‌دوستانه در پی سیل سیستان و بلوچستان

امام‌جمعه اهل سنت بوشهر مردم دلسوز ایران اسلامی به‌ویژه هم استانی‌های انسان‌دوست را به همکاری و کمک‌رسانی هر چه سریع‌تر دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، امام‌جمعه اهل سنت بوشهر مردم دلسوز ایران اسلامی به‌ویژه هم استانی‌های انسان‌دوست را به همکاری و کمک‌رسانی هر چه سریع‌تر دعوت کرد.
شیخ اسماعیل بازدار امام‌جمعه اهل سنت بوشهر در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر درپی سیلاب و خسارات ناشی از آن، بارش باران و سرما در شهرها و روستاهای سیستان و بلوچستان گفت: متأسفانه بحران وسیع سیل در پی بارش‌های شدید و بی‌سابقه در مناطق استان سیستان و بلوچستان، هم‌وطنان عزیزمان را بسیار متضرر و آنان را دچار خسارت‌های سنگینی نمود که مایه تألم و تأثر قلبی گردید.
وی ضمن ابراز همدردی با سیل‌زدگان گفت: همه آحاد ملت بزرگوار و دلسوز ایران اسلامی به‌ویژه هم استانی‌های غیور وانسان‌دوست را به همکاری و کمک‌رسانی هر چه سریع‌تر با مؤسسات خیریه، ادارات و سازمان‌های ذی‌ربط و مورد اعتماد توصیه و سفارش می‌نمایم.
شیخ بازدار اتفاقات ناگوار و حوادث ویران‌کننده را امتحان و آزمون الهی دانست و گفت: ان‌شاءالله بتوانیم در مشارکت خداپسندانه در نوع‌دوستی و خیرخواهی و کاهش بخشی از این بحران سهمی داشته باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*