دیدار مسئول شعبه جاسک دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان و جمعی از علمای اهل سنت با فرمانده پایگاه دریایی امامت شهرستان جاسک
حجت الاسلام و المسلمین زارعی، مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شعبه جاسک و جمعی از علمای اهل سنت با فرمانده پایگاه دریایی امامت شهرستان جاسک ، دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ازهرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد زارعی،  مسئول شعبه جاسک دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان، به مناسبت روز نیروی  دریایی سپاه پاسداران و گرامیداشت این روز، به اتفاق  جمعی از علمای اهل سنت با فرمانده پایگاه دریایی امامت شهرستان جاسک، سرهنگ خاکساری دیدار کردند.

لازم به ذکر است که در این دیدار از زحمات دریا دلان تقدیر و تشکر و یاد و خاطره شهدای این روز، سردار شهید مهدوی نژاد و یارانش گرامی داشته شد.

از نکات قابل توجه این دیدار، سخنرانی آقایان بندار و محمد نبی گرگیچ از علما و خطیبان جمعه اهل سنت در راستای دغدغه های علمای اهل سنت و همراهی آنها با انقلاب اسلامی بود.

در پایان این دیدار، فرمانده پایگاه دریایی امامت، سرهنگ خاکساری ضمن ابراز خرسندی از حضور علمای اهل سنت، مراتب همکاری این پایگاه را به علمای اهل سنت اعلام کرد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست