۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » دفتر گلستان
  • شناسه : 8658
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
ساقط شدن پهباد آمریکایی، سیلی محکمی به بدخواهان و دشمنان نظام بود
ساقط شدن پهباد آمریکایی، سیلی محکمی به بدخواهان و دشمنان نظام بود
امام جمعه پیشکمر شهر فراغی:

ساقط شدن پهباد آمریکایی، سیلی محکمی به بدخواهان و دشمنان نظام بود

امام جمعه اهل سنت پیشکمر شهر فراغی گفت: ساقط شدن پهباد جاسوسی آمریکایی، سیلی محکمی از سوی جمهوری اسلامی به بدخواهان و دشمنان نظام بود.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند محمد امین آدینه درخصوص منهدم شدن پهباد جاسوسی آمریکا توسط نیروهای سپاه پاسداران گفت: با این اقدام به دشمن ثابت شد که هر چقدر هم ابزار جاسوسی آنها پیشرفته باشد، باز هم جمهوری اسلامی اجازه نمی دهد که چنین اقداماتی صورت پذیرد.
وی با بیان اینکه، با این اقدام نیروهای کشورمان در حقیقت به دنیا نشان دادیم که در برابر هر تحرکی آماده و هوشیار هستیم، تصریح نمود: سرنگونی پهپاد جاسوسی گران‌قیمت آمریکا نشان از اقتدار ایران است و این مسئله نشان‌دهنده اوج اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح ایران در برابر هرگونه تجاوز علیه منافع کشور و مردم است.
امام جمعه اهل سنت پیشکمر شهر فراغی با بیان اینکه امیدواریم آمریکایی ها درس بگیرند و دست از ظلم بردارند گفت: این مسئله بیش از گذشته نشان داد که آمریکایی‌ها غیرقابل ‌اعتماد و عامل ایجاد بحران و تنش هستند.
آخوند محمد امین آدینه با بیان این که آمریکایی‌ها به بهانه‌های مختلف به دنبال درگیری و رویارویی با سایر کشور‌ها هستند، بیان داشت: آمریکایی‌ها باید بدانند که دوره تجاوز و قلدری آن‌ها به پایان رسیده و امروز ملت‌ها هوشیار و بیدار شده اند و با قدرت در برابر سیاست‌های مستکبرانه آن‌ها خواهند ایستاد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*