سعودی ها قدرت مقابله با یمنی ها را ندارند/ متاسفانه عربستان سعودی قدرت تشخیص دوست و دشمن را ندارد
مولوی قریشی گفت: مقاومت در برابر استکبار جهانی و ایادی آنها بهترین گزینه در برابر ملت هاست زیرا جبهه مقابل هر چند مدعی مسلمانی است اما ناحق می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ حمله پهپادی انصارالله به تاسیسات نفتی سعودی ها فصل جدیدی از قدرت نمایی انصارالله و گروه های مقاومت در خاورمیانه است.

اقدام انصارالله در حمله به تاسیسات وابسته به شرکت آرامکو در شهر بقیق عربستان سعودی به عنوان، قلب تولید و صادرات نفت عربستان پیامی بود برای سعودی ها که دنباله روی سیاست های غرب هستند و خود را وارد معرکه ای کرده اند که امروز حامیانشان علی رغم دادن سامانه های دفاع موشکی پیشرفته آن هم با هزینه های هنگفت، هم نمی تواند از خودشان و ثروت و قدرتشان دفاع کنند.
بر اساس اعلام رسانه ها قدرت تولید نفت در عربستان نصف شده است، عربستان سعودی روزانه ۷۰۰ هزار بشکه نفت صادر می کند و پیش بینی می شود این مقدار به ۳۵۰ هزار بشکه در روز برسد.
مولوی سید علی قریشی امام جمعه اهل سنت فنوج در این خصوص ابراز داشت: سعودی ها با وجود دلگرمی شان به آمریکایی ها و سلاح های با اصطلاح پیشرفته شان باز هم شکست خوردند زیرا متاسفانه مقامات عربستان سعودی دوست و دشمن خود را نمی شناسند.
وی در ادامه گفت: انهدام بخشی از پالایشگاه ها و تاسیسات نفتی سعودی ها ثابت نمود که قدرتی برای مقابله با یمنی ها ندارند.
مولوی قریشی خاطر نشان کرد: مقاومت در برابر استکبار جهانی و ایادی آنها بهترین گزینه در برابر ملت هاست زیرا جبهه مقابل هر چند مدعی مسلمانی است اما ناحق می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست