۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار دبیرخانه » دفتر كرمانشاه
  • شناسه : 10396
  • ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۸:۳۶
شمیم حرم رضوی در شهرستان جوانرود
شمیم حرم رضوی در شهرستان جوانرود

شمیم حرم رضوی در شهرستان جوانرود

همزمان با دهه کرامت و در آستانه میلاد امام رضا (ع) خادمان و سفیران اهل بیت (ع) در قالب کاروان زیر سایه خورشید به همراه پرچم متبرک آن حضرت روز سه شنبه وارد جوانرود شد و مورد اسقبال گرم مردم و مسئولان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینیاهل سنت از کرمانشاه، کاروان زیرسایه خورشید ابتدا در میدان قلعه شهر جوانرود مورد استقبال گرم مردم و مسئولان قرار گرفت، سپس با حضور در گلزار شهدا و غباروبی آن به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.
پس از حضور در مزار شهدا کاروان زیرسایه خورشید با حضور در منزل امام جمعه جوانرود از وی تجلیل کردند.
خادم آستان قدس رضوی در این دیدار به رشادت و جانفشانی‌های مردم جوانرود در دوران دفاع مقدش اشاره کرد و گفت: مردم این خطه از سرزمین ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس از آب و خاک و آرمان‌های نظام کردند امروز نیز در جبهه‌های فرهنگی از کیان نظام جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند.
حجت الاسلام سید اکبر هاشمی، دشمنی‌های آمریکا و استکبار جهانی را یادآور شد و افزود: تا زمانی که مردم با اتحاد و انسجام و در مسیر ولایت و رهبری حرکت کنند دشمن هیچ غلطی نخواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه امروز دشمن در مقابل ما آرایش جنگی به خود گرفته است، اظهارداشت: باید در مقابل آن آماده دفاع از نظام و انقلاب باشیم.
امام جمعه جوانرود نیز با گرامیداشت دهه کرامت گفت: دشمنان همواره با انواع توطئه و تفرقه درصدد تقرقه بین مسلمانان هستند که انجام کارهای فرهنگی به خنثی کردن توطئه‌های دشمنان کمک می‌کند.
ماموستا ملأ احمد فخری افزود: دشمن از هر فرصتی در راستای ایجاد اختلاف و تفرقه استفاده می‌کند و به همین دلیل مردم باید در مقابل این توطئه‌ها هوشیار باشند.
وی بر ترویج آموزه‌های دینی به عنوان یکی از ضرورت‌های مهم جامعه اسلامی تأکید کرد و اظهار داشت: وقتی که آموزه‌های دینی در یک جامعه رواج داشته باشد جامعه به سمت و سوی سلامت و سعادت پیش می‌رود.
تجلیل از نخبگان و هنرمندان و ارائه خدمات پزشکی در روستای شروینه از دیگر برنامه‌های کاروان زیرسایه خورشید در شهرستان جوانرود بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*