۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دفتر هرمزگان
  • شناسه : 39319
  • ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۸:۵۶
 شهدای ورزشکار قهرمان قهرمانان ملت ایران هستند
 شهدای ورزشکار قهرمان قهرمانان ملت ایران هستند
امام جمعه بندرعباس:

 شهدای ورزشکار قهرمان قهرمانان ملت ایران هستند

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: شهدای ورزشکار قهرمان قهرمانان ملت ایران هستند و امروزه به برکت شهدا جامعه در حال رسیدن به انسجام است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده در ششمین یادواره شهدای ورزشکار استان هرمزگان اظهار داشت: انسان دارای دو بعد جسمانی و روحانی است و روح سالم در بدن سالم است چنانچه در اسلام توصیه می کنند اگر می خواهید زمینه بندگی را قوی کنید جسم خود را قوی کنید زیرا جسم مرکب روح است.

وی افزود: ورزش هایی که انسان برای قوت بخشیدن به جسم خود انجام می دهد نوعی مجاهدت است و شهدای ورزشکار قهرمانان واقعی و قهرمان در قهرمان هستند.

عبادی زاده بیان کرد : تمام تلاش هایی که ما در یادواره های شهدا انجام می دهیم کار کوچکی نیست و یکی از راه های زنده نگه داشتن یاد شهدا برگزاری این یادواره ها است.

وی تاکید کرد: شهدا مردم ما را متحد می کنند و این روزها به برکت کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان، جامعه ما در حال به انسجام رسیدن است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان خاطرنشان کرد : برکات وجودی شهدا مانند خودشان که “عند ربهم یرزقونند” پایدار است و دائم به جامعه ما روح ایثار و مقاومت را تزریق می کنند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*