۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار دبیرخانه » دفتر سيستان و بلوچستان
  • شناسه : 7756
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
  • منبع : باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان
فعالیت هشت کاروان حج ویژه اهل سنت در سیستان‌وبلوچستان
فعالیت هشت کاروان حج ویژه اهل سنت در سیستان‌وبلوچستان

فعالیت هشت کاروان حج ویژه اهل سنت در سیستان‌وبلوچستان

مدیر اهل سنت بعثه رهبر معظم انقلاب در ایرانشهر گفت: در حال حاضر هشت کاروان حج ویژه برادران اهل سنت در سطح استان فعال است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، حجت‌الاسلام هادی اکبری، مدیر اهل سنت بعثه رهبر معظم انقلاب در ایرانشهر با بیان اینکه مدیریت حج بعثه رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت بیش از ۱۵ سال است که تأسیس شده است، گفت: اصولا مدیریت اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری مجموعه کار‌هایی را که در بخش‌های دیگر بعثه برای کاروان‌های شیعه در سطح کشور انجام می‌شود، برای کاروان‌های اهل تسنن عهده‌دار بوده و به انجام می‌رساند.

مدیر اهل سنت بعثه رهبر معظم انقلاب در ایرانشهر بیان کرد: مسائلی، چون آموزش زائران، تهیه کتاب‌ها و مناسک، محصولات فرهنگی مورد نیاز در ایام حج تمتع و عمره همچنان که در بخش‌های مختلف بعثه برای کاروان شیعیان انجام می‌شود در این مدیریت نیز برای زائران اهل تسنن سامان دهی و آماده سازی می‌شود.

اکبری اظهار کرد: انتخاب مدیران کاروان‌ها و کارگزاران کاروان‌ها، همچنین، آموزش آن‌ها به عهده سازمان حج و زیارت است، اما در بحث انتخاب مدیران کاروان‌های اهل سنت، در برخی آموزش‌ها و توجیه‌های لازم، مدیریت اهل سنت بعثه نقش خود را ایفا می‌کند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*