امام جمعه مهاباد
قوه قضاییه مبارزه با مفسدان اقتصادی و برخورد قاطع با آنان را ادامه دهد
ماموستا عبدالسلام امامی گفت: همچنین با اشاره به توفیقات صداوسیمای مرکز مهاباد در بیست ودومین جشنواره تولیدات مراکز استان های صداوسیمای کشور، راهیابی بیش از 89 اثر از این مرکز و کسب بیش از 14 عنوان برتر این جشنواره را افتخار بزرگی برای این شهرستان دانست و گفت: صداوسیمای مرکز مهاباد همواره در جشنواره های بین مراکز خوش درخشیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان مهاباد به امامت ماموستا عبدالسلام امامی اقامه گردید.

وی با اشاره به آغاز هفته دولت از تلاشهای قوه قضاییه برای مبارزه با فساد اقتصادی در دستگاههای اجرایی قدردانی کرد.

ماموستا عبدالسلام امامی گفت: رحمت خداوند شامل مسئولانی که صادقانه در دولت خدمت میکنند می شود وامیدواریم کسانی که در فکر نفع شخصی هستند دستشان از دولت کوتاه شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن تبریک روز پزشک به فعالان عرصه سلامت، پزشکان را واسطه بین رحمت خدا و مریضان دانست و گفت: علم پزشکی حافظ سلامتی انسانهاست و پزشکان باید این شغل را مانند عبادت بدانند نه کسب و کار یا تجارت.

خطیب نماز جمعه مهاباد همچنین با اشاره به توفیقات صداوسیمای مرکز مهاباد در بیست ودومین جشنواره تولیدات مراکز استان های صداوسیمای کشور، راهیابی بیش از ۸۹ اثر از این مرکز و کسب بیش از ۱۴ عنوان برتر این جشنواره را افتخار بزرگی برای این شهرستان دانست و گفت: صداوسیمای مرکز مهاباد همواره در جشنواره های بین مراکز خوش درخشیده است.

امامی تصریح نمود : هفته اول شهریور هر سال به مناسبت شهادت محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر،  ۲ دولتمرد بزرگ انقلاب اسلامی، به عنوان هفته دولت نام‌گذاری شده است. یکم شهریورماه به مناسبت زادروز ابوعلی سینا بعنوان روز پزشک نامگذاری شده است.

انتهای پیام

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست