۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار نماز جمعه » دفتر آذربايجان غربي
  • شناسه : 4820
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
ماه رمضان را غنیمت شمارید در مساجد حضور یابید و در کلاسهای قرآن شرکت کنید
ماه رمضان را غنیمت شمارید در مساجد حضور یابید و در کلاسهای قرآن شرکت کنید
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ:

ماه رمضان را غنیمت شمارید در مساجد حضور یابید و در کلاسهای قرآن شرکت کنید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، ماموستا بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های این هفته به نمازگزاران که ای بندگان خدا تقوای الهی داشته باشید تا نعمتهای خدا برشما تداوم یابند واز نافرمانی خدا پرهیز کنید تا در معرض مصائب […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، ماموستا بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های این هفته به نمازگزاران که ای بندگان خدا تقوای الهی داشته باشید تا نعمتهای خدا برشما تداوم یابند واز نافرمانی خدا پرهیز کنید تا در معرض مصائب وبلایا قرارنگیرید.

بالقچی در ادامه افزود: معصیت و گناه مقدمه وقاصد محنت و مصیبت هستند و منکرات واعمال قبیح هشدار دهنده هلاکت و نابودی می باشند.

ماموستا بالقچی در قسمت دیگر از خطبه  به پدران ومادران توصیه کردن وگفتن فرزندان خودرابدون راهنمایی ونصیحت رها کرده اید که به گناهان آلوده گشته اند آیا دوست دارید زنان وفرزندان شما به فسق وفجور روی آورند غیرت وحیای شما کجا رفته است؟ آیا نمیبینید آدمهای بی دین در میان دختران وزنان به فساد وگناه مشغولند در حالی که شما ساکت نظاره گر هستید.

وی افزود: بخاطر خدا مواظب فرزندانتان باشید زیرا آنان را خودتان به لبه ی پرتگاه میبرید.

امام جمعه اهل سنت شاهین دژ افزود: بر امت اسلامی لازم است بیدار باشند و قرآن وسنت پیامبر (ص) را اساس کاری خود قرار دهند زیرا تمام گرفتاریهای ما زیر سر ظالمان است. خداوند متعال را شاکریم که در ایران اسلامی همه با دوستی واخوت در کنار هم زندگی می کنند ونقشه شوم دشمنان را خنثی می کنند.

خطیب در ادامه افزود: ماه رمضان را غنیمت شمارید در مساجد حضور یابید و در کلاسهای قرآن شرکت کنید زیرا قرآن سراسر درس است برنامه زندگی. بیداری و آگاهی است هر آنچه به قرآن نزدیک شویم از منکرات دور می گردیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*