۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار دبیرخانه » دفتر سيستان و بلوچستان
  • شناسه : 7795
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
ما در مواجهه با آمریکایی ها پیرو خط امام خمینی رحمت الله علیه هستیم
ما در مواجهه با آمریکایی ها پیرو خط امام خمینی رحمت الله علیه هستیم
امام جمعه اهل سنت فنوج:

ما در مواجهه با آمریکایی ها پیرو خط امام خمینی رحمت الله علیه هستیم

مولوی سید علی قریشی گفت: طبق صریح آیات کلام الله مجید موظفیم در مقابل دشمنان اسلام توان نظامی خود را ارتقاء دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا راهبردی برای فشار به کشورمان طراحی کرده که در دوره قبلی ریاست جمهوری این کشور یعنی «باراک اوباما» نیز با پوشش بیشتری انجام می شد. «فشار هوشمند» از جمله این راهبرد جنگ روانی است. نام های متعددی برای این نوع شیوه جنگ روانی وجود دارد. «قهر و لطف»، «چماق و هویج» و … از جمله همین موارد است.

رهبر معظم انقلاب به خوبی موضوع شیوه دوگانه آمریکا در برابر ایران را در سخنرانی خود تشریح می کنند. ایشان ذیل مبحث «مذاکره تاکتیک یا راهبرد آمریکایی» بیان می فرمایند: «  آمریکایی‌ها معمولاً برای رسیدن به اهداف خود یک راهبرد دارند و یک تاکتیک. راهبرد آنها «فشار» با هدف خسته کردن طرف مقابل است و سپس از «مذاکره» به عنوان مکمل فشار استفاده می‌کنند تا به خواسته خود برسند.»

حالا ایران با ترافیک دیپلمات‌ها یا شاید باید گفت میانجی‌های یکطرفه روبروست. گزینه‌های فشاری که حالا از سوی آمریکا بر تعدادشان افزوده می شود تا بیشتر اهرم فشار جدید آمریکایی‌ بتواند اهداف سردمداران کاخ سفید را برآورده سازد.

ژاپن و سایر میانجی‌ها همانند آلمان، در مقابل بسته پیشنهادی اقتصادی، انتظار دارند ایران به میز مذاکرات چینش شده توسط آمریکا با موضوع منطقه و موشکی، بازگردد.

در واقع این میانجی‌ها بیشتر از هر موضوع دیگری خودشان خاصیت میانجی و معتمد بودند را از دست داده‌اند.

مولوی سید علی قریشی امام جمعه اهل سنت شهرستان فنوج در این راستا ابراز داشت: دشمن دشمن است و به جهت ارتباطشان با رژیم کودک کش صهیونیستی همواره در صدد آسیب رساندن به امت اسلام و خصوصا جمهوری اسلامی می باشند.

وی افزود: ما پیرو خط امام خمینی رحمت الله علیه هستیم و در مواجه با آمریکا و عمال آن محکم ایستاده ایم و گفتارشان را محکوم می کنیم.

امام جمعه فنوج در خصوص توان موشکی و قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: طبق صریح آیات کلام الله مجید موظفیم در مقابل دشمنان اسلام توان نظامی خود را ارتقاء دهیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*