امام جمعه شهر مرزی ازگله:
مسجد، حافظ سلامت دین و جامعه است
ماموستا ملا محمد براتی: مسجد، حافظ سلامت دین و جامعه است و نمایش وحدت و همدلی نمازگزاران، بقای اسلام را تضمین می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،ماموستا ملا محمد براتی امام جمعه شهر مرزی ازگله در گفتگویی به مناسب روز جهانی مسجد اظهار داشت:وان المساجدلله فلاتدعومع الله احدا  ما ملت ایران افتخارداریم  و افتخار می کنیم که همه ماخادم مسجدیعنی خادم خانه خداوند متعال هستیم .

ماموستا براتی  در ادامه افزود:از افتخارات  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جوامع اسلامی منطقه این است که خودسازنده و حمایت کننده مسجدمی باشد و بر خلاف سایر کشورهای دیگرکه تمام جلسات وتصمیم گیری هایشان در خارج از مسجد،این مکان مقدس برگزار می شود،بزرگترین اتفاقات و نتیجه گیری ها در ایران اسلامی در مساجد گرفته می شود.

امام جمعه شهر مرزی ازگله تاکید کرد: مسجد این مکان مقدس جای بود که امام خمینی (ره)برای شروع مبارزات خود با ظلم و ستم رژیم پهلوی  انتخاب کرد و حاصل آن پیروزی مردم خدا جو وانقلابی ایران اسلامی در مقابل رژیم ستم شاهی و استکبار جهانی بود.

وی در ادامه افزود:می توان به بزرگی و مقدس بودن این مکان از آنجا پی برد که پیامبر رحمت حضرت محمد(ص)در روز اول ورود مبارکشان به مدینه اقدام به ساخت مکانی برای عبادت خداوند متعال کردند و تمام دستورات مهم و تبلیغات صدر اسلام در این مکان الهی صورت گرفت.

ماموستا ملا محمد براتی گفت: مسجد، محل گردهمایی مسلمانان و تجلی گاه پرشکوه انسجام و یک پارچگی ملت مسلمان است.

وی در پایان اظهار داشت:مسجد، حافظ سلامت دین و جامعه است و نمایش وحدت و همدلی نمازگزاران، بقای اسلام را تضمین می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست