۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم
  • شناسه : 46335
  • ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۴
نشست دو روزه مسئولین فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه و دفاتر استانی به کار خود پایان داد
نشست دو روزه مسئولین فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه و دفاتر استانی به کار خود پایان داد
عصر امروز؛

نشست دو روزه مسئولین فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه و دفاتر استانی به کار خود پایان داد

عصر امروز نشست دو روزه مسئولین فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه و دفاتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت مناطق قومی در تهران به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، عصر امروز نشست مسئولین فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه و دفاتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت مناطق قومی پس از دو روز برگزاری جلسات فشرده و متعدد به کار خود پایان داد.

در این نشست مسئولین فرهنگی و امور اجتماعی دفاتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان های سیستان و بلوچستان، فارس، بوشهر، کردستان، کرمانشاه، آذربایجان غربی، خراسان، هرمزگان و گلستان به همراه کارشناسان و مدیران فرهنگی دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی حضور داشتند.

بر اساس این گزارش در نشست مذکور سایر معاونت ها و مدیران دبیرخانه و همچنین دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی به صورت جداگانه حضور یافته و به بیان نکاتی پرداختند.

این نشست با هدف بررسی پیشنهادات برنامه ها و اعتبارات فرهنگی دفاتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت مناطق قومی برای سال ۱۳۹۹ و ارائه گزارش فعالیت های فرهنگی سال جاری تا کنون و همچنین تقویم برنامه های آینده فرهنگی استان ها تا پایان سال جاری برگزار شد.

گفتنی است نشست مسئولین فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه و دفاتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت مناطق قومی کشور ۲۲ و ۲۳ دی ماه برگزار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*