۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

  • شناسه : 46201
  • ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۵
نقش سردار سلیمانی در ایجاد وحدت میان مذاهب و اقوام
نقش سردار سلیمانی در ایجاد وحدت میان مذاهب و اقوام
محقق و پژوهشگر اهل سنت استان سیستان و بلوچستان:

نقش سردار سلیمانی در ایجاد وحدت میان مذاهب و اقوام

مولوی رئیسی گفت: شهید سلیمانی با ایجاد وحدت میان مذاهب و اقوام توطئه دشمنان را ریشه کن کرد و آنچه جهان اسلام به آن نیاز داشت مانند فرشته نجات به امداد آنها می شتافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری رسا، مولوی عبدالرحیم رئیسی، محقق و پژوهشگر اهل سنت استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا، با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: شخصیت شهید سلیمانی در اقتدار و اخلاص مثال زدنی است و الگوی انقلابی جوانان محسوب می شود.

مولوی رئیسی بیان کرد: افتخار می کنیم که چنین شخصیت هایی در نظام اسلامی هستند و این شخصیت بزرگوار در جهان اسلام محبوب و همه ملت اسلام از ایشان امید دفاع از دشمن و اسلام و ناموس داشتند.

وی در ادامه ابراز داشت: داعش یکی از آسیب های بزرگ بر چهره اسلام بود و ظلمی که در مناطق مختلف جهان اسلام به وجود آمده بود را این شهید مقتدر با درایت و اعتقاد به خدا و تبعیت از ولایت از چهره اسلام زدود.

مولوی رئیسی گفت: این شهید بزرگ با ایجاد وحدت میان مذاهب و اقوام توطئه دشمنان را ریشه کن کردند و آنچه ملل جهان اسلام به آن نیاز داشتند مانند فرشته نجات به امداد آنها می شتافت.

وی ادامه داد: دشمن با سنگ اندازی رسانه ای و سیاسی به دنبال مختل کردن فعالیت این شهید وارسته بود و در انتها توانست با عملی مذبوحانه و بزدلانه ایشان را در یک عملیات تروریستی به شهادت برساند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*