بسته ویژه خبری؛
نگاهی گذرا به مهم ترین اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
بسته ویژه خبری و گزيده اي مهم از اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شواری برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، گزیده ای مهم از اخبار اهل سنت کشور تهیه و در قالب یک بسته ویژه خبری تنظیم گردیده است؛ در این بسته شاهد بخش هایی مهم از این اخبار هستیم.

در طول هفته ممکن است به علت مشغله های کاری و غیر کاری از اخبار مهم پیرامون خود و جامعه مخاطبمان بی خبر باشیم، روابط عمومی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در راستای احترام به مخاطبین خود و همچنین تولید محصولات مختلف و ویژه ی خبری جهت دسترسی آسان و سریع مخاطبین به مهم ترین عناوین خبری هفته تصمیم به تهیه ی بسته ی ویژه خبری و گزیده ای مهم از اخبار اهل سنت کشور در انتهای هر هفته، گرفته است که به نظر می رسد مخاطبین محترمی که در طول هفته نتوانسته اند اخبار را دنبال کنند، می توانند با مطالعه این بسته مختصر و مفید از اخبار اهل سنت کشور با خبر شوند.

عید سعید غیدر خم یکی از اعیاد مهم مسلمانان است و هفته ای که این عید در آن قرار گرفته باشد قطعا هفته ای پرماجرا و پر خبر برای جامعه مسلمانان است.

همچنین حضور دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در استان های خراسان رضوی و خراسان جنوبی و بازدید وی از مدارس علوم دینی اهل سنت و همچنین ملاقات های متعدد وی با علمای شاخص این مناطق به سر تیتر بسیاری از اخبار مهم هفته گذشته تبدیل شده است.

اولین خبر مهم هفته گذشته متعلق به نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در حج امسال است.

این خبر با عنوان”اهل سنت ایران در سرزمین وحی به روشنگری می پردازند” در سایت دبیرخانه منتشر شده است.

دومین خبر مهم هفته گذشته به یک یادداششت کوتاه اشاره کرده است؛ یادداشتی در خصوص امام هادی (ع) که با عنوان: امام هادی(ع) از منظر بزرگان اهل سنت در سایت دبیرخانه و در روز ولادت امام علی النقی (ع) منتشر شده است.

همانطور که در ابتدای گزارش نیز اشاره شد، سفر دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به استان های خراسان رضوی و خراسان جنوبی نیز اخباری در پی داشته است که بسیار مهم و تاثیر گذارند.

با کلیک بر روی هرکدام از تیتر های زیر همه اخبار مرتبط با این سفر را بخوانید.

چهارمین خبر مهم این گزارش و هفته گذشته متعلق به ماموستا قادری، امام جمعه پاوه و سالروز شکست حصر پاوه است.

ماموستا دکتر ملا قادر قادری ضمن بازخوانی حوادث این روز یادو خاطره شهدای مرداد ۵۸ را نیز گرامی داشت.

انحراف از غدیر ظلم به قرآن است و انکار غدیر نشانه انسان متعصب و لجباز است تیتر پنجمین خبر مهم هفته گذشته از زبان شیخ صهیب حبلی عالم اهل سنت لبنانی است.

چهارشنبه سی ام مرداد به عنوان روز جهانی مسجد نام گذاری شده است و سایت دبیرخانه نیز از این موقعیت غافل نبوده و گزارش های مختلفی از این روز از جمعه مخاطب و شخصیت های مرتبط گرفته است.

ششمین خبر مهم هفته گذشته به یکی از این گزارشات به عنوان نمونه پرداخته است؛ گفتگو با امام جمعه اهل سنت شهرستان اسدیه از استان خراسان جنوبی گزارشی است که در این بسته خبری به آن می پردازیم.

آخرین خبر مهم بسته ویژه این هفته متعلق به خطبه های نمازجمعه هفته گذشته (۹۸/۵/۲۵) است که مطالعه و اطلاع از محتوای آن خالی از لطف نیست.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست