۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » گام دوم انقلاب اسلامی
  • شناسه : 14735
  • ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
نگاهی گذرا به مهم ترین اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
نگاهی گذرا به مهم ترین اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
بسته ویژه خبری؛

نگاهی گذرا به مهم ترین اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت

بسته ویژه خبری و گزيده اي مهم از اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شواری برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، گزیده ای مهم از اخبار اهل سنت کشور تهیه و در قالب یک بسته ویژه خبری تنظیم گردیده است؛ در این بسته شاهد بخش هایی مهم از این اخبار هستیم.

در طول هفته ممکن است به علت مشغله های کاری و غیر کاری از اخبار مهم پیرامون خود و جامعه مخاطبمان بی خبر باشیم، روابط عمومی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در راستای احترام به مخاطبین خود و همچنین تولید محصولات مختلف و ویژه ی خبری جهت دسترسی آسان و سریع مخاطبین به مهم ترین عناوین خبری هفته تصمیم به تهیه ی بسته ی ویژه خبری و گزیده ای مهم از اخبار اهل سنت کشور در انتهای هر هفته، گرفته است که به نظر می رسد مخاطبین محترمی که در طول هفته نتوانسته اند اخبار را دنبال کنند، می توانند با مطالعه این بسته مختصر و مفید از اخبار اهل سنت کشور با خبر شوند.

سفر دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به استان های غربی کشور و شرکت در گردهمایی های مهم و جلسات تخصصی و نشست های صمیمی یکی از مهم ترین رویداد های هفته ی گذشته اهل سنت کشور بود.

بدیهی است که اولین خبر مهم بسته ویژه خبری این هفته متعلق به یکی از اخبار سفر دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به غرب کشور باشد.

دیدار و گفتگو دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با اعضاء شوراهای روحانیت و افتاء اهل سنت استان کرمانشاه عنوان اولین خبر مهم هفته گذشته است.

خبر مهم بعدی هفته گذشته بازهم به سفر حجت الاسلام والمسلمین لطفیان به غرب کشور و کرمانشاه و حضور وی در نمازجمعه اهل سنت این شهر و سخنرانی اش پیش از خطبه های نمازجمعه بوده است.

 

اولین گردهمایی شوراهای روحانیت و افتاء اهل سنت کرمانشاه  عنوان سومین خبر مهم هفته گذشته است که همزمان با حضور حجت الاسلام والمسلمین لطفیان در کرماشناه برگزار شد.

سخنان حاج ماموستا ملاقادر قادری در این گردهمایی نیز در سایت دبیرخانه منتشر شده است.

 

آئین، آداب و رسوم اهل سنت در عید قربان یکی دیگر از اخبار مهم هفته گذشته است که در چند گزارش در سایت پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه در هفته گذشته منتشر شده است.

 

همچون چند ماه گذشته پس از انتشار بیانیه گام دوم انقلاب هفته گذشته نیز سایت دبیرخانه بی خبر از اخبار این بیانیه و نشست های پیرامون تبیین بیانیه گام دوم نبوده است.

پیروزی انقلاب نقطه اوج نهضت های اسلامی در صد ساله اخیر است و  نشست رهیافت وحدت با هدف بررسی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی دو عنوان خبرهای مهم هفته گذشته پیرامون بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

 

آخرین خبر مهم بسته ویژه این هفته متعلق به خطبه های نمازجمعه هفته گذشته (۹۸/۵/۱۲) است که مطالعه و اطلاع از محتوای آن خالی از لطف نیست.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*