۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار دبیرخانه » دفتر گلستان
  • شناسه : 8724
  • ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
هفته قوه قضاییه فرصتی برای تقدیر و تجلیل از کاکنان دستگاه قضا می باشد/ باید موضوع مواد مخدر را جدی بگیریم
هفته قوه قضاییه فرصتی برای تقدیر و تجلیل از کاکنان دستگاه قضا می باشد/ باید موضوع مواد مخدر را جدی بگیریم
امام جمعه اهل سنت تالش:

هفته قوه قضاییه فرصتی برای تقدیر و تجلیل از کاکنان دستگاه قضا می باشد/ باید موضوع مواد مخدر را جدی بگیریم

حجت الاسلام حسین خانی ‌پور اظهار داشت: شهید بهشتی خدمات ارزنده را به انقلاب اسلامی و دستگاه قضا ارایه نموده است و مهم ترین هدف ایشان اجرای قوانین اسلامی و عدالت اجتماعی در جامعه بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان؛ هفتم تیر ماه سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی است و روز قوه قضائیه نامگذاری شده است حجت الاسلام حسین خانی ‌پور امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در همین راستا در گفت و گو با رابط خبری گیلان ضمن گرامی داشت هفته قوه قضاییه اظهار داشت: شهید بهشتی خدمات ارزنده را به انقلاب اسلامی و دستگاه قضا ارایه نموده است و مهم ترین هدف ایشان اجرای قوانین اسلامی و عدالت اجتماعی در جامعه بود.

وی با بیان اینکه امروز قوه قضاییه ادامه دهنده راه شهید دکتر بهشتی است و از جایگاه مستقلی در جامعه برخوردار است، اضافه کرد: یکی از مهم ترین وظایف دستگاه قضا دفاع از حقوق عموم مردم، اجرای عدالت و برقراری نظم و امنیت در جامعه می باشد و این امر فقط با اقتدار و استقلال قوه قضاییه میسر خواهد بود که به حمد الله در کشور ما اینگونه است.

امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه تالش هفتم تیر ماه را فرصتی مناسب برای گرامی داشت یاد شهدای هفتم تیر عنوان و خاطر نشان کرد: هفته قوه قضاییه فرصتی برای تقدیر و تجلیل از کاکنان دستگاه قضا می باشد.

وی با اشاره به اهمیت قضاوت و داوری در آموزه های دینی برای برقراری عدالت اجتماعی و حفظ آرامش و امنیت در جامعه، گفت: امروز یکی از مهم ترین وظایف قوه قضاییه مبارزه با مفاسد اقتصادی است که در این زمینه کار های موثری در حال انجام است.

حجت الاسلام حسین خانی ‌پور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، اعتیاد را عامل زوال جوامع انسانی خواند و با تاکید بر اینکه باید موضوع مواد مخدر را جدی بگیریم ، اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر از مهم ترین وظایف دولت ها است و باید به صورت جدی به آن نگاه شود.

وی با بیان اینکه دشمن امروز برای مقابله ملت ایران به جنگ نرم روی آورده و در این راستا تلاش می کند تا اعتیاد را در جوامع اسلامی ترویج دهد، تصریح کرد: هدف دشمنان گسترش مواد مخدر در بین جوانان است تا از طریق بتواند به اهداف شوم خود دست یابد و جلوی پیشرفت کشور را بگیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*