۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » دفتر كرمانشاه
  • شناسه : 39118
  • ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۰۳
همه باید آگاه باشیم،دشمنان هر شب به فکر توطئه ای جدید بر علیه نظام هستند
همه باید آگاه باشیم،دشمنان هر شب به فکر توطئه ای جدید بر علیه نظام هستند
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت:

همه باید آگاه باشیم،دشمنان هر شب به فکر توطئه ای جدید بر علیه نظام هستند

ماموستا ملا قادر قادری در نشست ائمه جمعه و جماعت پاوه اظهار داشت: همه ما بایدهوشیار و آگاه باشیم و بیشتر کار کنیم ،زیرا کینه دشمنان از ایران اسلامی زیاد است  وهر شب در فکر توطئه ای جدید بر علیه این مملکت و نظام هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، ماموستا ملا قادر قادری در نشست ائمه جمعه و جماعت پاوه با موضوع “بررسی و تبیین نقش و جایگاه روحانیت در پیشگیری از معضلات اجتماعی”  که درمسجد قباء شهرستان پاوه برگزار شد گفت:نفس و ذات برگزاری این مراسم مبارک می باشد زیرا هر نگاه،حرف و نکته ای که برای تداوم وتحکیم وحدت باشد مبارک  می باشد.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در ادامه گفت:نا امنی اگر در شهر یا منطقه ای وارد شود باعث می شود که آنهایی که در کنار هم بوده اند به یکدیگر پشت کنند و باعث مشکلاتی جبران ناپذیری  برای جامعه شود.

وی در ادامه به تحولات و اتفاقات اخیر عراق اشاره کرد و گفت:امروز فتنه ها چشم هایی دارد که ما آنرا نمی بینیم ولی مشخص است که برای ایجاد این فتنه ها چه هزینه ها و پولهای خرج شده است.

ماموستا قادری گفت:امروز ما برای مقام معظم رهبری  آرزوی توفیق و سلامتی داریم و همچنین برای تمام نیروهای امنیتی که با  درایت و جانفشانی  در اتفاقات اخیر،نظم و امنیت را در کشور برقرار کردند و نقشه دشمنان را که می خواستند ایران اسلامی را مانند سوریه،لبنان،عراق ودیگر کشور های منطقه درگیر فتنه و آشوب کنند نقش برآب کردند.

امام جمعه پاوه بیان داشت:همه ما بایدهوشیار و آگاه باشیم و بیشتر کار کنیم ،زیرا کینه دشمنان از ایران اسلامی زیاد است  وهر شب در فکر توطئه ای جدید بر علیه این مملکت و نظام هستند.

وی برگزاری اینچنین جلساتی رابرای آسیب شناسی مشکلات واجب و ضروری دانست و افزود:امروز دشمنان با هزینه های زیاد و با در اختیار داشتن رسانه های جهانی  در حال ایجاد دشمنان متعدد و مشکلات  برای نظام و امنیت کشور هستند.

ماموستا قادری تاکید کرد:ما نباید فقط بر آسیب شناسی مشکلات بسنده کنیم زیرا اگر در رفع این مشکلات اقدامی نکنیم همچنان این مشکلات بزرگتر و زیاد تر می شود.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی افزود:وظیفه مهم ما روحانیون این است که باید مردم را توجیه و هدایت کنیم که هوشیار باشند و در مقابل دسیسه های دشمنان فریب نخورند.

ماموستا قادری افزود:در گذشته دشمنان ما در خارج ازکشور بودند ولی امروز متاسفانه  دشمنان ما وارد جامعه و حتی خانواده های ما شده اند.

وی افزود:ما نباید نسبت به افکار و دسیسه های دشمنان بی تفاوت باشیم و ما روحانیون و مسئولین باید آگاهانه تر حرکت کنیم و با فکر و تدبیر مشکلات جامعه را حل کنیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*