۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم
  • شناسه : 14833
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
پیام تبریک دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی به مناسبت عید سعید قربان
پیام تبریک دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی به مناسبت عید سعید قربان

پیام تبریک دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی به مناسبت عید سعید قربان

حجت‌الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی به مناسبت عید سعید قربان، عید شکست شیطان پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، حجت‌الاسلام والمسلمین لطفیان به مناسبت عید سعید قربان پیام تبریک صادر کرد.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

عید قربان، یادآور باشکوهترین جلوه ایثار و تعبد در برابر خالق یکتا و موفق بیرون آمدن از آزمون سخت و سنگین الهی حضرت ابراهیم خلیل الرحمن(ع) است که با دل کندن از تمامی تعلقات دنیوی و قربانی کردن نفس سرکش، راه و رسم طاعت و بندگی و گذشتن از خود و دلبستگی های خود در درگاه حق را به انسان ها آموخت و منشاء پاک ترین عید مسلمانان شد.
عید قربان عید سرسپردگی و بندگی و عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش و عید نزدیک شدن دل‌هایی است که به قرب الهی رسیده‌اند. این عید به عنوان باشکوه‌ترین و زیباترین جلوه تعبد و اطاعت در برابر معبود و عالیترین مرحله بندگی و عبودیت به درگاه حضرت باری تعالی است.
عالی ترین شور در یک انسان ایمان است و حج بلندای بیکران ایمان انسان به خالق یکتاست و اهدای قربانی به آستان دوست، محو کامل خود مداری و خودخواهی و صحنه تلاش مداری، کمال و عدالت جویی است که در عید قربان تجلی یافته است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای مظلوم حادثه منا، فرا رسیدن باشکوه ترین جلوه بندگی و ایثار را به مردمان عزیز ایران اسلامی به ویژه اهل سنت شریف تبریک و تهنیت عرض نموده و از پیشگاه با عظمت پروردگار بی‌ همتا سعادت، سلامتی، رستگاری، اقتدار و سربلندی روز افزون را برای همگان مسئلت دارم.

 

کاظم لطفیان
دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*