۞ امام خمینی (ره):
اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند امکان نداشت اجانب بر آن تسلط پیدا بکنند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دفتر هرمزگان
  • شناسه : 39304
  • ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۸:۵۵
پیام شهیدان، ایستادگی در برابر دشمنان است
پیام شهیدان، ایستادگی در برابر دشمنان است
استاندار هرمزگان:

پیام شهیدان، ایستادگی در برابر دشمنان است

فریدون همتی با تاکید بر زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا، گفت: پیام شهیدان ایستادگی در برابر دشمنان است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان، به نقل از ایرنا، فریدون همتی، استاندار هرمزگان، شامگاه پنجشنبه در ششمین یادواره ۲۴۳ شهید ورزشکار هرمزگان اظهار داشت: حضور در یادواره شهدا افتخاری است که نصیب همه ما شده و شهیدان مایه برکت و افتخار برای ایران اسلامی هستند.

وی با اشاره به رشادت ها و ایثارگری های شهدا ، جانبازان و رزمندگان اسلام در دفاع مقدس گفت : شهدا مظهر عزت و افتخار جمهوری اسلامی هستند چرا که امنیت امروز کشور مرهون مجاهدت های آنان است.

همتی خاطرنشان شد: دوران زندگی شهدا سرشار از آموزه های گرانقدر است و الگو گرفتن از سبک و سیره زندگی شهدا بهترین راه برای ادامه مسیر زندگی ما محسوب می‌شود.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: در زندگی‌ خود باید همواره مطابق با اندیشه‌، منش و راه شهدا حرکت کنیم و بنا بر وظیفه ای که داریم ادامه دهنده راه شهدا و پاسدار دستاوردها و آرمانهای والای انقلاب اسلامی باشیم.

وی تصریح کرد: امروز استکبار جهانی از هیچ تلاشی برای متوقف کردن حرکت روبه جلوی ملت ایران فروگذار نمی کند اما همانند دوران سراسر حماسه دفاع مقدس این ملت ایران است که سربلند و پیروز خواهد بود.

همتی ابراز داشت: شهدا برای دفاع از اسلام و آرمان های انقلاب از جان خود گذشتند و ما هم اکنون وارث جانفشانی شهدا و موظف به پاسداری از خون آنها هستیم.

در این مراسم علاوه بر خاطره‌گویی و روایتگری دوران دفاع مقدس، از خانواده های شهدای ورزشکار استان هرمزگان تجلیل و قدردانی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*