شناسه خبر: 125349

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=125349

امام جمعه سنندج:
آتش‌نشانی عشق و ایثار است
امام جمعه سنندج گفت: آتش نشانی شغل نیست عشق است، ایثار است زیرا از جان گذشتن برای حفظ جان و مال مردم بسیار قابل احترام و تقدیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا فایق رستمی در مراسم هفتم مهر ماه روز ملی آتش نشان و ایمنی ضمن تبریک به آتش نشانان سنندجی اظهار داشت: مایه افتخار و خوشنودی است که در جمعی ایثارگر و فداکار حضور دارم.
ماموستا فایق رستمی بیان کرد: آتش نشانی شغل نیست عشق است، ایثار است زیرا از جان گذشتن برای حفظ جان و مال مردم بسیار قابل احترام و تقدیر است.
به گفته وی، آتش‌نشانان انسان‌هایی هستند که با عشق و علاقه این کار را انتخاب کرده‌اند تا به مردم خدمت کنند چرا که حفاظت از جان و مال مردم بالاترین اجر دارد.


سیدانور رشیدی شهردار سنندج نیز در این مراسم اظهار کرد: با توجه به اینکه شهر سنندج از لحاظ وسعت و افزایش جمعیت توسعه یافته است، بنابراین احداث ایستگاههای آتش‌نشانی برای تسریع در انجام بموقع عملیات امدادی در زمان بروز حوادث بسیار تاثیر گذار است.
وی عنوان کرد: در حال حاضر عملیات احداث ایستگاه آتش نشانی در نایسر و حسن آباد نیمه کاره است و باید تکمیل این ایستگاه‌ها و احداث ایستگاه جدید در نقاط دیگر سطح شهر در دستور کار قرار گیرد.
وی گفت: امیدوارم با درایت اعضای شورای شهر بودجه لازم برای تکمیل این دو ایستگاه آتش نشانی در بودجه سال آینده گنجانده شود.
رشیدی بیان کرد: بحث خرید تجهیزات بروز و همچنین آموزش آتش‌نشانان هم بسیار حائز اهمیت است که باید جزء اولویت‌های برنامه‌های سازمان آتش‌نشانی باشد.
انتهای پیام/

فهرست