امام جمعه اینچه برون در جمع مسئولین بخش مرزی داشلی برون:
آحاد مردم با حضور حداکثری در انتخابات حماسه آفرین شدند
آخوند هوشمند گفت: آحاد مردم خصوصا مرزنشینان، با وجود هجمه دشمنان با حضور حداکثری در انتخابات حماسه آفرین شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان،آخوند مدد آقا هوشمند در جلسه صبحانه کاری مسئولین بخش مرزی داشلی برون شهرستان گنبد کاووس در سالن اجتماعات نمایندگی تبلیغات اسلامی اینچه برون به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام راحل و هفته قوه قضائیه و هفته بازخوانی و افزایش حقوق بشر آمریکایی، گفت: آحاد مردم خصوصا اقشار مختلف مرزنشین منطقه بخش داشلی برون با وجود هجمه دشمنان با حضور حداکثری در انتخابات حماسه آفرین شدند.
آخوند عبدالغفور چرکزی مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی اینچه برون نیز در این نشست ضمن خیر مقدم گویی از حضور مسئولین شهر مرزی اینچه برون در این نشست تقدیر و تشکر کرد.
در این نشست، قاضی احمدی رئیس دادگاه عمومی شهر مرزی اینچه برون گزارشی از عملکرد قوه قضائیه در این ایام ارائه داد و همچنین بابائی نژاد بخشدار اینچه برون نیز از اجرا برنامه ها و اقدامات انجام شده در بخش تقدیر تشکر نمود.

گفتنی است همچنین، آخوند مدد آقا هوشمند امام جمعه اینچه برون و بخشدار و سایر مسئولین بخش داشلی برون با حضور در آرامگاه شهدای گمنام و غواص اینچه برون، ضمن غبارروبی و عطر افشانی، فاتحه ای نثار روح شهدا فرستادند.

فهرست