شناسه خبر: 102197

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=102197

نماینده ولی فقیه استان هرمزگان:
آرمان های انقلاب اسلامی حمایت از مستضعفان و عدالت خواهی است
حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی زاده اظهار کرد: در آستانه آغاز گام دوم باید روشن کنیم که به دنبال چه چیزی هستیم و از مردم جامعه و نخبگان تبیین کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان ؛حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبادی زاده، با اشاره به انتشار بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: بیانیه گام دوم به ما یاد آور شد است که با گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی همچنان بر سر ارزش های خود ایستاده ایم.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان افزود: انقلاب اسلامی ایران در دورانی که شعارهای شوروی و انقلاب کبیر فرانسه در حال نقش آفرینی بودند ظهور کرد و با شعار های جدید خود توانست بعد جدیدی را در دنیا رقم بزند و همچنان نیز بر سر آرمان های اصلی خود مانند نه غربی و نه شرقی ایستاده است و همواره خدمت گذاری به مستضعفین را سر لوحه خود قرارداده است.

امام جمعه بندرعباس گفت: آرمان انقلاب اسلامی حمایت از مستضعفان و عدالت خواهی است، و تا کنون نیز با گذشت سالیان زیادی از پیروزی انقلاب اسلامی مردم نیز از شعارهای انقلاب خود صیانت و حفاظت می کنند و خود مردم آرمان های انقلاب را مطالبه می کنند،در هیچ کدام از انقلاب های دنیا مانند انقلاب کبیر فرانسه و انقلاب شوروی شاهد این چنین صیانت و حمایت های از یک انقلاب نبودیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عبادی زاده افزود: در آستانه آغاز گام دوم باید روشن کنیم که به دنبال چه چیزی هستیم و برای دانستن مسیر باید بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را جامعه نخبگانی ما برای تمام مردم تبیین کنند، دانشجویان عزیز با این واژه آشنا هستند برای مرور یک درس یا قبل از شروع یک ترم تحصیلی کتاب های پیش نیاز آن درس و رشته را گذرانده باشند مردم ما نیاز است قبل از آغاز نقش آفرینی تخصصی در راستای بیانیه گام دوم آن را در جامعه تبیین و به گفتمان حاکم تبدیل کنند.

امام جمعه بندرعباس گفت: انقلاب اسلامی ما توانست آن قلعه و دژی که استکبار جهانی دور خود کشیده است را شکست دهد و شاهد بودید قدرت پوشالی شرق و غرب را کنار گذاشت و باشعار نه غرب نه شرقی در روزهای آغازین خود نشان داد می‌توان بدون وابستگی به جریان قدرت حاکم بر دنیا با اتکا به آرمان های اسلام زیست کرده است و با قدرت با نقش راه آینده خود که همان بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است مسیر خود را ادامه خواهد داد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس غرب و شرق دست به دست هم دادند تا انقلاب اسلامی را متوقف کنند، اما انقلاب اسلامی با تیکه بر شعار های خود ،تمام کلیشه ها را شکست و شعار های جدیدی را در دنیا مطرح کرد و نشان داد مستضعفان عالم می توانند نقش آفرینی کنند نمونه شعارهای انقلاب اسلامی را در بیداری اسلامی کشور‌های منطقه به شکل واضع قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

فهرست