شناسه خبر: 5934

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=5934

امام جمعه پیشکمر شهر فراغی:
آزاد سازی خرمشهر نقطه عطفی در دوران دفاع مقدس است
امام جمعه پیشکمر شهر فراغی گفت: آزاد سازی خرمشهر به یاد ماندنی ‌ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی و نقطه عطفی در دوران دفاع مقدس است که همه ما به این پیروزی بزرگ افتخار می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند محمد امین آدینه در نماز جمعه این هفته پیشکمر شهر فراغی ضمن گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر و جمله تاریخی امام راحل که می فرمایند “خرمشهر را خدا آزاد کرد” گفت: آزادسازی خرمشهر نمونه ای بارز از قدرت وحدت و همبستگی مردمان سراسر ایران است که در این راه از پیر و جوان با یکدلی برای رهایی خرمشهر شتافتند و به ندای امام خمینی (ره) لبیک گفتند.

وی با بیان اینکه، سوم خرداد، یادآور دلاور مردی و ایثار شهیدان است، تصریح نمود: آزاد سازی خرمشهر با رشادت و جانفشانی رزمندگان و تقدیم خون شهدای بسیاری به دست آمد.

وی تصریح نمود: مردم دلیر خرمشهرهمگام با رزمندگان اسلام از نخستین روز جنگ تحمیلی مقاومت جانانه ای در دفاع از این شهر داشتند تا بر همگان ثابت شود که خرمشهر قطعه ای جدا ناپذیر از خاک میهن اسلامی است.

امام جمعه  پیشکمر شهر فراغی در بخش دیگری از سخنان خود به تحریم ها و اقدامات کثیف آمریکا در منطقه اشاره کرد و افزود: تحریم‌هایی که آمریکا علیه دیگر کشورها وضع می‌کند در واقع عجز آمریکا را نشان می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست