شناسه خبر: 3451

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=3451

مدرس مدرسه علوم دینی شرعی آرخ بزرگ گمیشان:
آل‌سعود ارزش و مصلحتی برای امت بزرگ اسلام قائل نیست
مدرس مدرسه علوم دینی شرعی آرخ بزرگ شهرستان گمیشان گفت: آل‌سعود با این اقدام ضد انسانی مشخص کرد که ارزش و مصلحتی برای امت بزرگ اسلام قائل نیست.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند ایوب عادل ضمن ابراز تاسف از اقدام اخیر عربستان، اعدام دسته ‌جمعی ۳۷ نفر از علما، طلاب و فعالان اجتماعی شیعه و سنی توسط آل‌سعود را به شدت محکوم کرد.

وی با بیان اینکه، این نوع اعدام‌ها و گردن‌زدن‌ها به شدت محکوم است، افزود: بسیاری از بلایا و مصیبت هایی که امروز به سر مسلمانان می آید در نتیجه بی تدبیری سران برخی حکومت های اسلامی و عدم اتحاد مسلمانان است و انتظار می رود مسلمانان جهان به خود بیایند و دیگر فریب توطئه های دشمنان اسلام را نخورند.

مدرس مدرسه علوم دینی شرعی آرخ بزرگ گمیشان با تاکید براینکه باید اجماع کشورهای اسلامی شکل گیرد تا دیگر در هیچ جای دنیا شاهد این جنایات علیه مسلمانان نباشیم، خاطر نشان کرد: مسلمانان در طول تاریخ همواره مورد ظلم و ستم استکبار قرار داشته اند و در این سالها ظلم به مسلمانان به رویه غالب در جهان تبدیل شده است و وقت آن شده است تا کشورهای اسلامی به پا خواسته و ریشه جریانات فتنه  گری را بخشکانند.

آخوند ایوب عادل تصریح نمود: این جای تعجب دارد که مجامع حقوق بشری در قبال این جنایت ضدانسانی سکوت اختیار کرده‌اند و ما به عنوان مسلمان این جنایت نابخردانه را به شدت محکوم کرده و آن را عملی ضدانسانی می‌دانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست