عضو شورای روحانیت و افتاء شهر جوانرود:
آمریکا با سکوت در مقابل کشتار مردم کرد سوریه،چهره واقعی خود را نشان داد
ماموستا ملا هادی زکایی عضو شورای روحانیت و افتاء شهر جوانرود گفت: تمام ملتهای دنیا باید امروز چهره خبیث و خونخوار آمریکا را دیده باشند که با بی اعتنایی به کشتار مردم مظلوم کرد شمال سوریه سکوت اختیار کرده و حتی با حمایت پنهانی خود درصدد مسلمان کشی دیگری در دنیا می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،در پی حمله نظامی دولت ترکیه به مناطق کرد نشین شمال سوریه ،ماموستا ملا هادی زکایی عضو شورای روحانیت و افتاء شهر جوامرود در گفتگویی اظهار داشت:متاسفانه بار دیگر شاهد آن هستیم که داستان مسلمان کشی در حال وقوع است ودل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد.

ماموستا زکایی گفت:دولت ترکیه با فرماندهی اردوغان و با حمایت و چراغ سبز دشمنان اسلام مانند آمریکای جهانخوار و اسراییل کودک کش دست به نسل کشی و مسلمان کشی زده است.

عضو شورای روحانیت شهر جوانرود گفت:تمام ملتهای دنیا باید امروز چهره خبیث و خونخوار آمریکا را دیده باشند که با بی اعتنایی به کشتار مردم مظلوم کرد شمال سوریه سکوت اختیار کرده و حتی با حمایت پنهانی خود درصدد مسلمان کشی دیگری در دنیا می باشد.

وی افزود:اردوغان فاشیست به عروسک خیمه شب بازی دولتهای ضد اسلام تبدیل شده است و پا در جای پای صدام و دیگر دیکتاتورهای نسل کش دنیا قرار داده است که در انتهای آن چیزی جز شکست نیست.

ماموستا ملا هادی زکایی در پایان ضمن محکوم کردن حمله ترکیه به مناطق کرد نشین سوریه  اظهار داشت:بنده به نمایندگی از شورای روحانیت و افتاء شهر جوانرود حمله زمینی و هوایی دولت ترکیه وشخص خبیث اردوغان رئیس جمهور ترکیه که خودرا مسلمان قلمداد می کند و دست به کشتار مسلمانان کردوشافعی مذهب ساکن در کشورسوریه وبه خاک وخون کشاندن زن ومرد ،پیروجوان زده است را محکوم نموده وازسازمان بین‌المللی وحقوق بشر تقاضا ی توقف وبرخورد بااین کشور غاصب وتجاوزگررا داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست