امام جمعه موقت چابهار:
آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در دنیاست/ نابودی اسلام مهم ترین هدف آمریکایی ها در تصمیمات بین المللی است
امام جمعه موقت چابهار گفت: آمریکایی ها هواپیمای مسافربری ایران را می‌زنند، یمن را بمباران کرده و زن و کودکان را می کشند، پلیسش با خشونت، سالی چند صد نفر را با تیر مستقیم هدف می‌گیرد و ادعای طرفداری از حقوق بشر هم دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از چهاربهاران، مولوی عبدالواحد بزرگزاده در گفت و گو با چهاربهاران افزود: ابزار این روزهای ترامپ تهدید است، تهدیدهایی که بسیار نخ نما شده و چنانچه در هر کشوری اثر داشته باشد در ایران اثر ندارد ۴۰ سال است که گوشمان با این تهدیدها پر است.

وی با اشاره به اینکه عمل و نحوه مدیریت آمریکایی ها، طرفداری و حمایت از حقوق بشر را ثابت نمی‌کند تاکید کرد: حقوق بشر آمریکایی فریبی برای حکومت بر مردم و کشورها است، زیرا خود خشن‌ترین و بدترین انسان‌های روی زمین هستند و حقوق بشر را پایمال کرده اند.

امام جمعه موقت اهل سنت چابهار ادامه داد: جنایات آمریکا فقط در ایران نیست و از روزی که وارد افغانستان شد تولید مواد مخدر در این کشور پنجاه برابر افزایش یافت و این مردم افغانستان از این تجاوز گری یه ستوه آمده اند.

وی با اشاره به فریب و حیله گری آمریکایی ها عنوان کرد: آمریکا از داعش حمایت می‌کند که بزرگ‌ترین جنایات غیرانسانی را انجام داد اما اگر در کشور ما یک قاچاقچی بزرگ و یک دزد کلان را بخواهند اعدام کنند از حقوق بشر و خشونت صحبت می‌کند.

وی با اشاره به هدف قرار دادن وحدت شیعه و سنی توسط دشمن خاطرنشان کرد: ازاین‌جهت مقام معظم رهبری تأکید کردند که هرکس در دنیا بخواهد درباره حقوق بشر حرف بزند، بزند اما آمریکا حق ندارد چون بیش از همه حقوق بشر را در دنیا نقض کرده است آمریکا امروز هم با حمایت از آل سعود در جنگ یمن تمام‌قد پشت آل سعود ایستاده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست