رئیس جمعیت علمای پاکستان:
آمریکا خودش تروریست جهانی است/ سازمان همکاری اسلامی باید از ایران حمایت کند
پیر اعجاز هاشمی ضمن محکوم کردن اقدام رئیس جمهور آمریکا مبنی بر قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریست ها گفت: آمریکا خودش ترویست جهانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، پیر اعجاز احمد هاشمی رئیس جمعیت علمای پاکستان و نائب رئیس مجلس متحده عمل ضمن محکوم کردن اقدام رئیس جمهور آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریست ها گفت: آمریکا خودش تروریست جهانی است، و برای رسیدن به برنامه های شیطانی خود در کشورهای مختلف مداخله سیاسی می‌کند و ایران اکنون به خاطر سیل در مصیبت بزرگی گرفتار است و سازمان همکاری اسلامی باید از ایران اسلامی حمایت کند.

وی افزود: از چهل سال قبل یعنی از دوران انقلاب تا اکنون آمریکا با بهانه های مختلف علیه ایران توطئه می کند، و در جهان اولین بار است که یک کشور نیروی نظامی کشور دیگر را در لیست تروریست قرار می دهد و این تصمیم احمقانه ترین تصمیم دنیای امروز است.

وی در ادامه اظهار داشت: آمریکا اکنون در راه خودکشی حرکت می کند، اما باید به جای سیاست های تخریبی به سیاست تعمیری روی بیاورد و درسی از کشور نیوزیلند بگیرد که چطور پس از حمله تروریستی با مسلمانان همکاری کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست