شناسه خبر: 1761

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=1761

امام جمعه اهل سنت بندرترکمن:
آمریکا خود تروریست و پرورش دهنده تروریست است
امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن گفت: آمریکا خودش تروریست و پرورش دهنده تروریست است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان،آخوند عبدالرحمان کر ضمن محکوم کردن اقدام اخیر ترامپ و قرار دادن سپاه پاسداران در لیست تروریستی آمریکا گفت: آمریکا خود عامل پرورش تروریست و شرارت در دنیا است و این را می توان از حمایت بی چون و چرا و حمایت از سر کرده های آنها مانند داعش و دیگر گروهک های تروریستی نام برد.

وی با بیان اینکه، آمریکا خودش پرورش دهنده تروریست است و کافر همه را به کیش خود پندارد، افزود: این حرکات احمقانه آمریکا دیر یا زود در نزد جهانیان رسوا و بی ارزش خواهد شد و باعث سرخوردگی و انزوای بیشتر خود و هم پیمانانشان خواهد شد.

امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن خاطرنشان کرد: سپاه مایه عزت، امنیت، قوت، قدرت و مباهات ایران اسلامی است و اقدام رئیس جمهوری امریکا در خصوص قراردادن سپاه در لیست گروه های ترویستی اقدامی جاهلانه وغیرقانونی می باشد.

آخوند عبدالرحمان کر با بیان اینکه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انسان های مصلح، جهادی و همیشه در صحنه هستند، تصریح نمود: سپاه جایگاه خاص و ویژه ای در میان مردم دارد و این محبوبیت را می توان در حادثه سیل اخیر در گلستان و بویژه در شهرستان آق قلا و گمیشان مشاهده کرد و از اقدامات و زحمات شبانه روزی سپاه در کمک به سیلزدگان که با غیرت انقلابی حامی مردم بودند تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: ملت ایران از آغاز تاسیس این نهاد مردمی تاکنون، چه در دفاع مقدس و تقدیم هزاران شهید از بهترین جوانان این سرزمین و چه در سالهای سازندگی و توسعه کشور خدمات سپاه پاسداران را فراموش نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست