شناسه خبر: 1420

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=1420

امام جمعه سقز
آمریکا در پدید آمدن گروهای تروریستی نقشی فعال دارد
امام جمعه سقز گفت: آمریکا خود در پدید آمدن گروهای تروریستی و حمایت از آنان نقشی فعال دارد و این اقدام آنها دسیسه‌ای دیگر برای ایران هراسی در جهان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان،ماموستا سیدحسین حسینی ظهر امروز در دیدار با فرمانده سپاه سقز که به مناسبت ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار با حضور فرماندار سقز انجام گرفت، اظهار کرد: سپاه پاسداران از خود مردم و همواره مورد بوده و در تمام عرصه‌های حساس نظام حضور تاثیرگذاری داشته است.

امام جمعه سقز ضمن محکوم‌کردن اقدام رژیم آمریکا در قرار دادن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، گفت: این کار آنان نشان از دستپاچگی‌شان در برابر قدرت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست.

وی گفت: آمریکا خود در پدید آمدن گروهای تروریستی و حمایت از آنان نقشی فعال دارد و این اقدام آنها دسیسه‌ای دیگر برای ایران هراسی در جهان است.

امام جمعه سقز با بیان اینکه امروز سپاه پاسداران در جهات مختلف در خدمت مردم بوده و کارهای سازندگی آنان در روستاها از اقدامات ارزنده و قابل توجه است، گفت: آمریکا با طراحی انواع توطئه علیه ملت ایران هرگز به اهدافش نرسیده است و به همین خاطر امروز  علیه سپاه اقدام به این اقدام نابخردانه کرده است.

امام جمعه سقز اظهار داشت: عظمت و شوکت سپاه در تامین امنیت و حفظ مرزها را ستود و اتحاد مردم را تیری بر چشم و قلب دشمنان دانست..

وی با بیان اینکه امروز در بین نیروهای مسلح ایران یک همبستگی کامل وجود دارد ضمن تاکید بر حفظ وحدت در برابر دشمنان ایران اسلامی است، گفت: همین اتحاد و همبستگی در کنار نیروی ایمان در نیرهای مسلح ما موجب شده دشمنان جرات تعدی به آب و خاک ما را نداشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست