امام جمعه موقت کامیاران:
آمریکا ۱۸۳بار به کشورها مختلف تجاوز کرده است/ سپاه حافظ جان و ناموس مردم ایران است

به گزارش دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا علی فروتنی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع این شهر با اشاره به اهانت ترامپ علیه سپاه اظهار کرد: این حرفها حرف‌های پرت و پلایی هستند که ناشی از ضعف دشمنان است.

وی تصریح کرد: همه ملت ایران از علماء، معلم، مجاهد، کشاورز و غیره سپاه را جزئی جدا ناپذیر از خود می‌دانند و هر وقت نیاز باشد در مقابل دشمنان ایستادگی و قد علم خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: دولت آمریکا درطول تاریخ ۱۸۳بار به کشورها تجاوز کرده است که نمونه‌ای از آن جنگ ویتنام بود که ۳ میلیون نفر را قتل عام کردند.

به گفته وی، اکثر آنهایی که در این جنگ کشته شدند کودکان و زنان بی‌گناهی بودند.

وی تصریح کرد: همین آمریکای جنایت‌کار در طول هشت سال جنگ تحمیلی علیه ایران، صدام را همه جانبه پشتیبانی کرد تا ملت ایران را به زانود درآورد ولی همین مردم با اتحاد و همبستگی و دست خالی جواب دندان شکنی را به دشمنان دادند.

به گفته وی، مردم باید هوشیار باشند و در مقابل این توطئه دشمنان نیز ایستادگی و جواب دندان‌شکن را به دشمنان بدهند.

وی گفت: سپاه حافظ جان و مال وناموس ایران و ایرانی است و همه ما از این نهاد حمایت می‌کنیم.

وی در ادامه با اشاره به سیل اخیر در کشور اضافه کرد: مردم کامیاران همچون سایر مردم ایران به سیل زدگان کشور کمک می‌کنند و ان شاالله کمک‌هایی که از طرف نمازگزاران جمع‌آوری می‌شود بوسیله امام جمعه و هیئت امناء صورت جلسه و به دست سیلزدگان درمناطق سیل‌زده ارسال می‌شود.

وی با تاکید براینکه خدای متعال احسان و نیکوکاری را از بندگان خود می‌پذیرد، اظهار داشت: انفاق در راه خدا و بجا آوردن صله ارحام دو چیزی است که عمر و مال انسان را زیاد می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست