نائب امام جمعه گمیشان:
آگاه و بیدار باشیم و با تمام قوای خود در پای صندوق های اخذ رای حاضر شویم / هر رای ما همانند موشکی بر قلب و دل دشمنان است
آخوند شافعی گفت: دشمن در فضای مجازی و ماهواره با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم جوانان و مردم را از حضور در انتخابات دلسرد می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند حبیب شافعی ضمن دعوت به حضور حداکثری در انتخابات گفت: با توجه به اینکه در این ایام دشمن از همه طرف در فضای مجازی و ماهواره با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم جوانان و مردم را از حضور در انتخابات دلسرد می کند، باید آگاه و بیدار باشیم و با تمام قوای خود در پای صندوق های اخذ رای حاضر شویم.
وی ضمن توصیه و تاکید بر آحاد مردم که در روز انتخابات با حضور پرشور خود تلاش چشمگیری داشته باشند، افزود: امروز و در این ایام دشمن از طریق فضای مجازی و ماهوراه سعی می کند از راه حیله و نیرنگ به انقلاب صدمه بزند و مردم را از حضور در انتخابات دلسرد کند.
نائب امام جمعه گمیشان با تاکید براینکه، دشمن دوست ندارد نعمت وحدت و امنیت در کشورمان را ببیند، افزود: سعی کنیم بیدار و آگاه باشیم و با همه قوای خود در پای صندوق های اخذ رای حضور یابیم و رای خود را بدهیم.
آخوند شافعی با بیان اینکه، تک تک آرای ما مهم و با ارزش است، گفت: همچنان که فلسطینیان با موشک های خود، صهیونیسم و رژیم اشغالگر را مورد هدف قرار دادند، هر رای ما هم همانند موشکی بر قلب و دل دشمنان است.
وی افزود: بنا به توصیه رهبر معظم انقلاب باید برای عزت و سربلندی انقلاب رای بدهیم و آحاد مردم شهرستان گمیشان نیز همچون گذشته پشتیبان انقلاب و نظام هستند.

فهرست