شناسه خبر: 2892

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2892

با حضور عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه:
آیین جشن تکلیف دانش آموزان دختر پاوه برگزار شد
آیین جشن تکلیف دانش آموز دختر دبستان حجاب شهر پاوه با حضور حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری امام جمعه پاوه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه، روز سه شنبه ۳ اردیبهشت ۹۸ آیین جشن تکلیف تعدادی از دانش آموز دختر دبستان حجاب شهر پاوه با حضور حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه برگزار شد.

در این مراسم ماموستا دکتر قادری ضمن اظهار خوشحالی از حضور در جمع دانش آموزان عزیز و تبریک این روز فرخنده به آنان گفت: امروز که شما به سن تکلیف رسیده و برای اولین بار نماز می­خوانید باید ضمن شکرگذاری به درگاه پروردگار، همه دعا کنیم که بر آن استوار و نماز را ترک نکنیم.

وی افزود:‌ شما عزیزان هرچه بزرگتر می شوید،‌ دشمنان کمین های بیشتری برای فریب شما پهن می کنند لذا باید از همین امروز هشیار باشید که شیاطین شما را فریب ندهند.

امام جمعه پاوه حجاب را نشانه و هویت زن مسلمان دانست و افزود:‌ حجاب شما نشانه و علامت دین، ‌اخلاق، شرافت و کرامت اورامان و تدین خانوادگی شماست،‌ باید در حفظ آن کوشا باشید.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه جشن تکلیف را کاری ارزشمند عنوان کردند و ضمن تقدیر و تشکر از مدیر و معاونین آموزش و پرورش پاوه و همچنین مدیر و معلمین دبستان حجاب تصریح کرد: ‌این جلسه در واقع جلسه شکرگذاری خالقی است که این توفیق را نصیب شما عزیزان و خانواد هایتان نموده است.

گفتنی است در آغاز این مراسم، نماز جماعت ظهر به امامت حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری اقامه گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست