امام جمعه فراغی:
ائمه جمعه و مسئولان درکنار همدیگر برای پیشرفت کشور تلاش می کنند
آخوند صفری گفت: ائمه جمعه و مسئولان دركنار همدیگر برای پیشرفت كشور تلاش می كنند و این همدلی و همراهی ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند محمد امین صفری در دیدار و گفت و گو با یاسر مقسم معاون فرهنگی و امور اجتماعی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور و علیرضا شابدین سرپرست شعبه گنبد مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: یکی از نکات مهم نماز جمعه توصیه به تقواست که امام راحل و رهبر معظم انقلاب همواره بر رعایت این اصل در نماز جمعه تاکید کرده و امامان جمعه باید به این اصل پایبند باشند.
وی همدلی و همراهی امامان جمعه با مسئولان را مهم معرفی کرد و گفت: ائمه جمعه و مسئولان درکنار همدیگر برای پیشرفت کشور تلاش می کنند و این همدلی و همراهی ادامه دارد.
امام جمعه فراغی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هفته وحدت نیز افزود: پیام هفته وحدت، همبستگی جهان اسلام در مقابل دشمنان اسلام است.
آخوند محمد امین صفری در خاتمه سخنان خود با تاکید بر رعایت نکات بهداشتی برای قطع شیوع بیماری کرونا گفت: شکست کرونا نیازمند عزم ملی است و با یاری خداوند و با همت مردم محقق خواهد شد.

یاسر مقسم نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و کوشش ائمه جمعه در ایجاد فضای همدلی و یکدلی در منطقه گفت: نماز جمعه دارای برکات بسیار زیادی برای نظام و انقلاب بوده است و بسیاری از روشن‌گری‌ها از طریق تریبون‌های نماز جمعه صورت گرفته است و ائمه جمعه نیز در انتقال موضوعات مختلف به مردم نقشی بسیار مهم و اساسی دارند.
وی همچنین با اشاره به ایام کرونایی افزود: در این ایام همه فعالیت ها و برنامه ها تحت الشعاع کرونا قرار گرفته و انشاالله با رعایت نکات بهداشتی می‌توانیم از این مشکل نیز عبور کنیم.

فهرست