شناسه خبر: 11381

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=11381

مسئول جدید مرکز یزرگ اسلامی مریوان
اتحاد رمز پیروزی ملت ایران در تمام عرصه‌هاست
مسئول جدید مرکز یزرگ اسلامی مریوان گفت: اتحاد رمز پیروزی ملت ایران در تمام عرصه‌هاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا رمضان حق پناه در مراسم معارفه مدیر جدید مرکز بزرگ اسلامی مریوان که با حضور حجت‌الاسلام منتظری مدیریت مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی برگزار شد، ضمن تبریک هفته کرامت و ولادت باسعادت امام رضا(ع) و اشاره به یاد و خاطره شهدای ۳۰ تیر مریوان که جوانان مدافع امنیت این مرز و بوم بودند مظلومانه شهید شدند، اظهار کرد: از دفاتر نمایندگی‌های ولی فقیه در سطح شهرستان درخواست همدلی و همکاری دارم زیرا که به حقیقت ما با هم زندگی می‌کنیم.
وی تصریح کرد: بیشتر مشکلات امروز در جوامع اسلامی ناشی از تفرقه و دوری است اگر ما همه با هم باشیم مشکلات همه حل خواهند شد.
مسئول جدید مرکز یزرگ اسلامی مریوان تصریح کرد: اگر ما در عمل با هم تفرقه داشته باشیم به هیچ جایی نخواهیم رسید و در صورت اتحاد و همدلی، مشکلات حل می‌شود.
ماموستا حق پناه ادامه داد: من مسئول مرکز نیستم و خدمت‌گذار ماموستایان آئینی و طلبه های در حضور خودشان هستم که در محضر اساتید درس پس می‌دهم هرگز مسئول نبوده و خود را نیز مسئول نمی‌دانم.
وی با بیان اینکه هر انتصابی مزایا و معایب دارد اما مسئولیت‌ها گذرا هستند، عنوان کرد: مرکز بزرگ اسلامی خانه روحانیون بوده و ما در این خانه مهمان شما هستیم.
مسئول جدید مرکز یزرگ اسلامی مریوان با آرزوی اتحاد، دوستی و برادری و تداوم امنیت و آرامش که به لطف وجود ماموستایان ما ایجاد شده گفت: ماموستایان همیشه مجری قانون بوده‌اند و زحمات زیادی در ایجاد و حفظ امنیت و آرامش منطقه داشته اند و دارند.
ماموستا حق‌پناه عنوان کرد: ما مرز نشین هستیم و وجود ما در این نقطه مرزی مایه روشنایی دیگر مناطق است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست