کارشناس علوم دینی:
اتحاد سراسری در محکومیت توهین به پیامبر (ص)، ذلیل شدن هتاکان را خواهد رساند
آخوند فرهمند گفت: اتحاد سراسری در محکومیت توهین به پیامبر گرامی اسلام، ذلیل شدن هتاکان غربی را خواهد رساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان به نقل از راه اترک، بعد از حمایت رئیس جمهور فرانسه از توهین به پیامبر اسلام در این کشور و پوشش گسترده این اقدام در فرانسه با نصب بنرهای توهین آمیز، محکومیت این اقدام خودسرانه و دور از احترام امانوئل مکرون به عنوان رئیس جمهور فرانسه در سراسر جهان و به خصوص کشورهای اسلامی در حال انجام است.
آخوند عبدالجلیل فرهمند از کارشناسان فرق و مذاهب اهل سنت استان گلستان در خصوص توهین مقامات فرانسوی به پیامبر اعظم صلی الله و علیه و آله و سلم گفت: حمایت رئیس‌جمهور فرانسه و مقامات فرانسوی از توهین به پیامبر اسلام که به بهانه آزادی بیان انجام می‌شود، خود بزرگ‌ترین ظلم به آزادی بیان است. کدام فطرت سلیمی می‌پذیرد که با مستمسک آزادی بیان از توهین به مقدسات بیش از یک میلیارد مسلمان عالم دفاع شود.
وی ادامه داد: همانطور که رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان و مردم فرانسه فرمودند ما هم از فرانسویها می پرسیم: چطور است که توهین به پیامبر اسلام، نشانه آزادی بیان است ولی صحبت کردن در خصوص هولوکاست، این دروغ بزرگ صهیونیست، با زندان و جریمه روبرو می شود؟
این روحانی اهل سنت گلستان ادامه داد: لازمه امروز جهان اسلام اتحاد در مقابل این ظالمین و تضییع کنندگان واقعی حقوق بشر است واگر ما متحد و نیز همصدا و هم پیمان با دیگر مسلمانان جهان این اقدام شوم و شنیع ریس جمهور بی خرد فرانسه را قویاً محکوم کرده و برخورد قاطع و تجدید نظر جدی در روابط دیپلماتیک و اقتصادی با کشور فرانسه را خواستار شویم ، مطمئناً موجب خواهد شد تا مکرون و امثال او به منفورترین افراد در جهان تبدیل خواهند شد .

فهرست