روحانی اهل سنت روستای پنج پیکر شهرستان بندر ترکمن:
اتحاد و امنیت ارمغان انقلاب است / باید قدردان نظام و انقلاب باشیم
آخوند ایری گفت: جمهوری اسلامی ایران امنیت و آرامش را به ارمغان آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند محمود ایری در مراسم بزرگداشت ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که در سالن وفاق مرکز اسلامی گلستان برگزار شد، گفت: نعمت های خداوند متعال قابل شمارش نیست و باید قدر تک تک نعمت های خداوند متعال را بدانیم.
وی افزود: بزرگترین نعمت خداوند متعال نعمت، قرآن، اسلام و پیامبر مکرم اسلام (ص) است که امروز ما هم به دلیل اینکه یک مسلمان هستیم و در کشور اسلامی زندگی می کنیم باید شکرگزار باشیم.
امام جمعه روستای پنج پیکر شهرستان بندرترکمن با بیان اینکه، امام راحل انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند، افزود: امروز به برکت جمهوری اسلامی امنیت و آرامش در کشورمان مثال زدنی است و دوران قبل از انقلاب با بعد از آن قابل قیاس نیست.
آخوند ایری با اشاره به اینکه، در جمهوری اسلامی ایران امنیت و اتحاد موج می زند، گفت: در کشورهای اطراف دیدیم که دشمنان و داعشی ها چگونه ناامنی ایجاد کردند ولی در ایران به درایت مقام معظم رهبری امنیت برقرار است.
وی با اشاره به اینکه، انقلاب اسلامی، امنیت، آرامش و اتحاد را به ارمغان آورد متذکر شد: باید تلاش کنیم اتحاد ما روز به روز بیشتر شود و باید قدردان تلاش های امام راحل باشیم و باید در مسیر انقلاب از منویات مقام معظم رهبری پیروی کنیم.

فهرست