در زاهدان به وقوع پیوست؛
اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان
طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛  با توجه به اینکه بیخبری از میزان سلامت اعضا و جوارح همواره مصداق خوش خبری نیست به خصوص در مورد بیماری‌هایی که خاموش بودن و نداشتن اطلاع قبلی از ابتلا صفت مشهور و ذاتی آنها شده باشد که نمونه مشهور آن فشار خون بالا است.
فشار خون بالا متصف به خاموشی است چرا که اغلب زمانی پی به آن برده می‌شود که چنگ به زاویای قلب و زندگی یا دستکم کیفیت زندگی فرد مبتلا درآویخته و نیز دشمن نام گرفته است که بیش از هر خصمی جان را رنجور و آزرده می کند به خصوص وقتی که تحت کنترل درمانی نباشد و پیامد و عوارض اولیه و ثانوی آن در راه فسردن جان باشند.
مشکل فقط بی اطلاعی فرد مبتلا به فشار خون بالا نیست مشکل مترتب دیگر رواج بی توجهی به دارو و درمان در بین بسیاری از افراد مبتلا به فشار خون بالا است که در عین اطلاع از ابتلا به فشار خون نسبت به گرفتن درمان سهل انگار و بی توجه هستند.
به همین منظور در راستای اجرای  طرح بسیج ملی کنترل فشار خون صبح امروز سه شنبه این طرح در محل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان با حضور کلیه همکاران نهاد برگزار گردید.
اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان به روایت تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست