شناسه خبر: 23513

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=23513

امام جمعه شهر فراغی:
احترام به والدین باعث سعادت دنیا و آخرت می شود
امام جمعه اهل سنت شهر فراغی گفت: انسان بايد به درک اين موضع برسد که احترام به والدين تأثيرات به سزايی در زندگی انسان خواهد گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند احمد قربانپور در نماز جمعه تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۸ در شهر فراغی با تاکید بر اینکه، هر کاری نیکی به خصوص احترام به پدر و مادر با اهمیت می باشد، گفت: چرا که انسان باید به درک این موضع برسد که احترام به والدین تأثیرات به سزایی در زندگی انسان خواهد گذاشت .
وی با بیان اینکه، مهم ترین راه برای ابراز محبت به پدر و مادر، نرم گویی و خوش زبانی با آنهاست، تصریح کرد: یکی از فرمانهای بسیار مهمّ خداوند به همه بندگان که از راههای سعادت و خوشبختی انسانها در دنیا و آخرت است، مهربانی به والدین می باشد.
امام جمعه شهر فراغی خاطر نشان کرد: بدون تردید اگر انسان مشقت ها و رنج هایی را که والدین در مسیر تربیت آنها متحمل شده اند، فراموش نکنند و نیکی های آنان را از یاد نبرند، احترام و تکریم آنان را سرلوحه رفتار خویش قرار می دهند.
آخوند احمد قربانپور گفت: احسان به پدر و مادر، با هدف قدردانی از زحماتی که برای فرزندان خود کشیده اند در واقع تشکّر و سپاس از خدای مهربان است و به همین دلیل نیکی به والدین در سرنوشت انسان تأثیر به سزائی دارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، درباره فضیلت طلاب و روحانیون و حمایت مردم و خیرین از مدارس علوم دینی سخنانی ارائه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست