سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد خبر داد
اختصاص ۴۳ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و آبادانی سرواباد
سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد از اختصاص 43 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و پیشرفت و آبادانی شهرستان سرواباد خبر داد.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، کامیار میرزایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع سروآباد اظهار کرد: بدون تردید رفاه و آسایش ملت ایران امروز در سایه خدمات و تلاش‌های شبانه روزی نیروهای خدوم وزارت اطلاعات است.
وی افزود: سربازان گمنام امام زمان در راستای ایجاد جامعه ای امن و امان شبانه روز در برابر توطئه ها و نقشه های شوم و شیطانی دشمنان مقابله کرده و اجازه تعرض و نفوذ را به آنها نمی‌دهند.
سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد تاکید کرد: ملت ایران قدردان خدمات و تلاش‌های صادقانه و شبانه روزی نیروهای خدوم وزارت اطلاعات هستند و امنیت و آرامش خود را مرهون زحمات سربازان گمنام و نیروهای وزارت اطلاعات می دانند.
میرزایی در ادامه به مهمترین خدمات دولت در استان کردستان و شهرستان سرواباد اشاره کرد و گفت: مهمترین دغدغه دولت رفع بیکاری، ایجاد اشتغال و توسعه و پیشرفت استان کردستان به ویژه شهرستان سروآباد است.
وی یادآور شد: با پیگیری‌های انجام شده و نظر مساعد رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان ۴۳ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و پیشرفت و آبادانی شهرستان سرواباد اختصاص داده شد.
سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد در ادامه با بیان اینکه پانزده شعبان سالروز تاسیس وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی است، گفت: هفته سربازان گمنام امام زمان به تمام مردم غیور ایران اسلامی تبریک عرض می‌کنم.
میرزایی خاطرنشان کرد: امنیت وآسایشی که ما امروزه مردم ایران داریم حاصل تلاش این عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست