شناسه خبر: 102283

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=102283

عالم اهل سنت جنوب کشور:
ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح عرصه را بر دشمنان تنگ کرده اند
بازماندگان گفت: نیروهای ارتش با اتحاد و انسجامی که با سایر نیروهای مسلح کشورمان دارند، عرصه را برای هر گونه متجاوزان و دشمنان این مرز و بوم تنگ کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت شیخ حسین بازماندگان، امام جمعه اهل سنت بندر پل در گفتگو با خبرنگار هرمز ضمن تبریک به مناسبت روز ارتش اظهار کرد: ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگداشت ایثارگری‌ها و رشادت‌های غیورمردان سلحشوری است که سر افرازانه ایستادند و در دفاع از حریم ولایت و کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی و صیانت از استقلال و تمامیت ارضی جان خود را در طبق اخلاص نهادند و در این مسیر نورانی، شهیدانی والامقام تقدیم کردند.

عالم اهل سنت جنوب کشور تصریح کرد: امروز ایران بزرگ مرهون دلاورمردی‌ها و حماسه آفرینی‌های ارتشیان انقلابی و غیور در همه عرصه‌های مورد نیاز نظام و انقلاب است و بدون شک بالاترین افتخار ارتش، اعطای عناوین «ارتش حزب‌الله» و کلمه «طیبه» از سوی، ولی امر مسلمین است.

بازماندگان عنوان کرد: نیروهای ارتش با اتحاد و انسجامی که با سایر نیروهای مسلح کشورمان دارند، عرصه را برای هر گونه متجاوزان و دشمنان این مرز و بوم تنگ کرده اند.

وی خاطر نشان کرد: از خداوند متعال عزتمندی و اقتدار روزافزون برای خانواده بزرگ ارتش، در سایه زعامت فرمانده معظم کل قوا را خواستاریم.

فهرست