شناسه خبر: 102307

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=102307

امام جمعه اهل سنت اسدیه خراسان جنوبی:
ارتش مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی است
مولوی سید احمد عبداللهی گفت: ارتش جمهوری اسلامی یک نیروی نظامی متعهد و پایبند به نظام اسلامی است و همیشه و همواره در حوادث مختلف مانند سیل ،زلزله و...‌ در کنار مردم و نیروهای مسلح بودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی سید احمد عبداللهی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک فرارسیدن روز ارتش خاطر نشان کرد: ارتش مظهر اقتدار نظام اسلامی است همانطور که در دوران دفاع مقدس به خوبی جنگیدند و توانستند همراه و در کنار سایر نیروها، دشمن بعثی را با ذلت از کشور خارج کنند و از تمامیت ارضی و استقلال کشور دفاع نمایند.

وی افزود: شکی نیست که در هر کشوری وجود نیروهای مسلح برای دفاع از سرزمین آن کشور ضروری هست و وجود نیروهای مسلح به عنوان یک سازمان نظامی در هر کشوری به خصوص کشور ما نیاز است زیرا در برابر تهدیدات دشمنان که چشم دیدن انقلاب اسلامی، قدرت، اتحاد و همبستگی ملت ایران را ندارند و در فکر تهدید هستند وجود نیروی قوی لازم است.

وی خاطر نشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی که واقعا یک ارتش متعهد و پایبند به نظام اسلامی است همیشه و همواره در حوادث مختلف مانند سیل ،زلزله و…‌ در کنار سایر مردم و نیروهای مسلح بودند و در موارد مختلف شاهد حضور و ایثار و فداکاری آنها در صحنه های حساس بودیم.

مولوی عبداللهی ابراز داشت: برای دستیابی به امنیت و عمران و آبادانی و…‌ لازم است که مسئولین و مردم  با حمایت از ارتش در جهت پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی کمک و همراهی داشته باشند و با تامین هزینه های مالی تجهیزات به روز را برای این سازمان نظامی فراهم نمایند.

وی در پایان گفت: ان شالله همیشه این آمادگی وجود خواهد داشت که دشمنان حتی فکر تجاوز به این کشور را نیز

نداشته باشند و خدای ناکرده به استقلال و اقتدار ما ضربه ای بزنند و مردم هم حمایت و پشتیبانی شان را از نیروهای مسلح اعلام می کنند.

فهرست